Acana Dog Sport&Agility Heritage - 11,4 kg - 1405 Kč

Acana Dog Sport&Agility Heritage

Doprava zdarma

PRO AKTIVNÍ PSY všech plemen.

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 14 bodů

1405 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

 BOHATÉ NA ROZMANITÝ OBSAH MASA

Základní potrava, pro kterou Matka Příroda vyvinula Vašeho aktivního psa! Krmivo obsahuje 65% výživného masa z kuřat, ryb a vajec. ACANA odpovídá přirozené stravě Vašeho psa, která je bohatá na maso a proteiny. Bohatá rozmanitost čerstvých mas v krmivuACANA napodobuje rozmanitost a čerstvost, kterou zamýšlela sama Matka Příroda.

ČERSTVÉ MÍSTNÍ OVOCE & ZELENINA

ACANA Sport & Agility obsahuje celých 20% ovoce & zeleniny včetně jablek Red Delicious, hrušek Bartlett, dýně máslové a brambor Burbank – vše je dodáváno čerstvé každý den z našich prérijních farem a slunečného údolí Okanagan. Suroviny jsou tedy plné přírodních zdraví prospěšných látek, které podporují špičkové zdraví a imunitu Vašeho psa.

MALÉ MNOŽSTVÍ NÍZKOGLYKEMICKÝCH SACHARIDŮ

Bohaté na obsah proteinů a nízký obsah sacharidů tak, aby napodobilo přirozenou stravu Vašeho psa. ACANA Sport & Agility neobsahuje vysokoglykemické obiloviny (jako je např. rýže a kukuřice), které je možné nalézt v komerčních krmivech.

Dlouho spojované s obezitou a cukrovkou, vysokoglykemické obiloviny způsobují rychlé kolísání hladiny cukru v krvi – hlavní problém u aktivních psů. To je důvod, proč je v krmivuACANA jako jediný zdroj nízkoglykemických obilovin v páře vařený oves. Náš místní v páře vařený oves se tráví pomalu a způsobuje tak menší kolísání hladiny cukru v krvi Vašeho psa, ale v delším časovém intervalu, takže citlivost na inzulin je přijatelná a ukládání tuků sníženo.

LEPŠÍ KŮŽE & SRST

My namáčíme každé sousto krmiva ACANA Sport & Agility ve šťávě z Omega-3 (DHA a EPA)ze sleďů ulovených volně v oblasti New Brunswick, která podporuje imunitu a zlepšuje stav kůže a srsti – vnější symbol zdraví a vitality Vašeho psa.

SLOŽENÍ

Dehydrované kuře (33%), řezaný oves, kuřecí tuk (12%), vykostěné kuře (10%),celé čerstvé brambory, hrách setý, celá vejce (3%), vykostěný platýs (3%), vojtěška sušená na slunci, kuřecí játra (2%), olej ze sledě (2%), hrachová vláknina, celá jablka, celé hrušky, Batata sladké brambory, dýně, dýně máslová, pastiňák, mrkev, špenát,brusinky, borůvky, kelp (mořská řasa), kořen čekanky obecné, bobule jalovce obecného, kořen anděliky lékařské,květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, levandule lékařská.

DOPLŇKY (na kg): Výživové doplňky: Vitamin A: 15000 IU, Vitamin D3: 2000 IU,  Vitamin E (CAS # 7695-91-2) : 400 IU, E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 3 mg, E4 (měď): 13 mg, E5 (mangan): 14 mg, E6 (zinek): 150 mg, E8 (selen): 0.5 mg – Zootechnické doplňky: mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus LAFTI L10: 450 M CFU/kg a Enterococcus faecium NCIMB10415: 300 M CFU/kg.

ZARUČENÁ ANALÝZA

Hrubý protein 33 %
Obsah tuku 24 %
Hrubý popel 7.5 %
Hrubá vláknina 4 %
Vápník 1.7 %
Fosfor 1.1 %
Omega-6 2.5 %
Omega-3 0.9 %
DHA & EPA 0.4 % / 0.4 %
Glukosamin 1400 mg/kg
Chondroitin 900 mg/kg

Vstřebatelná energie je 3954 kcal/kg (475 kcal ve 250ml odměrce), 30% energie pochází z proteinů, 52% z tuků a 18% z ovoce, zeleniny a řezaného ovsa.

KRMIVO ACANA JE VYROBENO Z ČERSTVÝCH A PŘÍRODNÍCH SUROVIN. TVAR GRANULÍ A JEJICH BARVA SE MŮŽE LIŠIT.

Acana_Sport_krmna_tab.,

«zobrazit více«

Společně lidé kupují

Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám