ACANA Grasslands Cat & Kitten - 5,4 kg - 1354 Kč

ACANA Grasslands Cat & Kitten

Doprava zdarma Sleva pro registrované

Kompletní krmivo pro všechny kočky a koťata všech plemen, bez rozdílu věku.

Dostupnost: obvykle skladem

Běžná cena: 1 365 Kč
Ušetříte: 11 Kč

DPH: 15 %
Bonus klub: 13 bodů

1354 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Krmivo ACANA Grasslands je odrazem úrodných pastvin. Je plné místního jehněčího, celých vajec, volně lovených ryb a volně chovaných kachen – vše je dodáváno ČERSTVÉ každý den. Bohatá rozmanitost čerstvého masa, které je obsaženo v krmivu ACANA napodobuje přirozenou stravu Vaší kočky a překypuje šťávou ze sleďů z oblasti New Brunswick, která prospívá špičkové kondici. Neobsahuje obiloviny ani brambory a snižuje tak množství nechtěných sacharidů, vyznačuje se obsahem místního ovoce a zeleniny, které jsou bohatým zdrojem přírodních fytoživin. Vyrobeno z našich místních nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich oceněných kuchyních. Krmivo ACANA udržuje Vaší kočku nebo kotě šťastné, zdravé a silné – zaručujeme Vám to! Přečtěte si naše složení a jistě nám dáte za pravdu.

LEPŠÍ KŮŽE & SRST My namáčíme každé sousto krmiva ACANA Grasslands ve šťávě z Omega-3 (DHA a EPA) z volně chovaných kanadských candátů, která podporuje imunitu a zlepšuje stav kůže a srsti – vnější symbol zdraví a vitality Vaší kočky.

ZVÝŠENÝ METABOLISMUS Organická mořská zelenina a byliny včetně bobulí jalovce obecného, květů levandule, vojtěšky sušené na slunci a lístků máty peprné zvyšují metabolismus, zatímco vyživují a posilují citlivé trávicí ústrojí Vaší kočky.

SLOŽENÍ

ACANA GRASSLANDS CAT - nyní vylepšená receptura s vyšším obsahem masových surovin – 70 % masa, 30% ovoce a zeleniny a 0% obilovin!
Čerstvé vykostěné jehně (15%),dehydrované jehně (13%), čerstvá vykostěná kachna (8%), dehydrovaná treska (7%), kachní tuk (5%), zelená čočka, čerstvý okoun žlutý (5%), dehydrovaný sleď (5%), červená čočka, dehydrovaný losos (4%), cizrna, zelený hrách, sledí olej (3%), celá čerstvá vejce (3%), jehněčí tuk (2%), vojtěška sušená na slunci, sušená chaluha, dýně, dýně máslová, listy špenátu, mrkev, jablka, hrušky, brusinky, kořen čekanky obecné, kořen smetanky lékařské, heřmánek lékařský, lístky máty peprné, kořen zázvoru, semena kmínu, kurkuma dlouhá, šípek, mrazem sušená jehněčí játra, mrazem sušená kachní játra, mrazem sušené jehně.

ZARUČENÁ ANALÝZA

Hrubý protein (min.) 35 %
Obsah tuku (min.) 20 %
Hrubá vláknina (max.) 3 %
Vlhkost (max.) 10 %
Hrubý popel (max.) 8 %
Vápník / fosfor (min.) 1,8 % / 1,5 %
Omega-6 / Omega-3 (min.) 2,5 % / 1 %
DHA / EPA (min.) 0,3 % / 0,25 %
Taurin (min.) 0,2 %
Hořčík (max.) 0,1 %

OBSAH KALORIÍ
Vstřebatelná energie je 4060 kcal/kg (500 kcal ve 250 ml odměrce), 34 % energie pochází z proteinů, 42 % z tuků a 24 % z ovoce a zeleniny

Grassland_Cat_krmna_davka

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám