ACANA Wild Prairie Cat & Kitten - 340 g - 135 Kč

ACANA Wild Prairie Cat & Kitten

Sleva pro registrované

Kompletní krmivo pro všechny kočky a koťata všech plemen, bez rozdílu věku.

Dostupnost: obvykle skladem

Běžná cena: 139 Kč
Ušetříte: 4 Kč

DPH: 15 %
Bonus klub: 1 bod

135 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Matka Příroda vyvinula kočky jako masožravce, kterým prospívá krmivo s vysokým obsahem živočišných proteinů a tuků, nikoliv s obsahem sacharidů a obilovin. To je důvod, proč se krmivo  ACANA Wild Prairie vyznačuje bohatou rozmanitostí mas z volně chovaných kuřat a celých vajec z místních prérijních farem až po volně lovené ryby z našich severských jezer – vše je dodáváno čerstvé tak, aby Vaší kočce poskytlo kompletní výživu. Krmivo ACANA neobsahuje obiloviny a snižuje tak množství nechtěných sacharidů, vyznačuje se obsahem místního ovoce, zeleniny a bylin, které jsou bohatým zdrojem přírodních stopových prvků a fytoživin. Vyrobeno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin. Krmivo ACANA udržuje Vaší kočku, nebo kotě zdravé a silné. Přečtěte si naše složení a jistě nám dáte za pravdu.

LEPŠÍ KŮŽE & SRST My namáčíme každé sousto krmiva ACANA Wild Prairie do šťávy z Omega-3 (DHA a EPA) ze sleďů ulovených volně v oblasti New Brunswick, která podporuje imunitu a zlepšuje stav kůže a srsti – vnější symbol zdraví a vitality Vaší kočky

ZVÝŠENÝ METABOLISMUS Organická mořská zelenina a byliny včetně bobulí jalovce obecného, květů levandule, vojtěšky sušené na slunci a lístků máty peprné zvyšují metabolismus, zatímco vyživují a posilují trávicí ústrojí Vaší kočky.

SLOŽENÍ

ACANA PACIFICA CAT - nyní vylepšená receptura s vyšším obsahem masových surovin – 70 % masa, 30% ovoce a zeleniny a 0% obilovin!

Čerstvé vykostěné kuře(18%), dehydrované kuře (17%), dehydrovaná krůta (9%), čerstvá vykostěná krůta (6%), kuřecí tuk (5%), cizrna, červená čočka, kuřecí játra (5%), čerstvý vykostěný okoun žlutý (4%), zelený hrách, zelená čočka, celá čerstvá vejce (3%), sledí olej (3%), vojtěška sušená na slunci, sušená chaluha, dýně, dýně máslová, listy špenátu, mrkev, jablka, hrušky, brusinky, kořen čekanky obecné, smetanka lékařská, heřmánek lékařský, lístky máty peprné, kořen zázvoru, semena kmínu, kurkuma dlouhá, šípek, mrazem sušená kuřecí játra, mrazem sušená krůtí játra, mrazem sušené kuře, mrazem sušená krůta.

ZARUČENÁ ANALÝZA

Hrubý protein (min.) 35 %,
Obsah tuku (min.) 20 %
Vlhkost (max.) 10%
Hrubý popel (max.) 7 %
Hrubá vláknina (max.) 3 %
Vápník / fosfor (min.) 1,2 % / 1 %,
Omega-6 / omega-3 (min.) 3 % / 0,5 %
DHA / EPA (min.) 0,1 % / 0,1 %
Taurin (min.) 0,2 %
Hořčík (max.) 0,1 %

OBSAH KALORIÍ
Vstřebatelná energie je 4060 kcal/kg (500 kcal ve 250 ml odměrce), 34 % energie pochází z proteinů, 42 % z tuků a 24 % z ovoce a zeleniny.

Wild_prairie_Cat_krmna_davka

 

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám