Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Aptus Eforion Mix - 200 ml - 659 Kč

Eforion olej se užívá jako prostředek k udržení dobré kondice kůže, srsti a drápů.

Skladem: >10 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 6 bodů

659 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Eforion olej obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve vhodných poměrech pro zvířata. Esenciální mastné kyseliny musejí být zvířeti podávány v krmení, případně jako doplněk krmení, protože je zvířecí organismy nedokáží samostatně vyrobit v dostatečném množství. Mastné kyseliny jsou součástí imunitního systému psa. Ovlivňují produkci protizánětlivých prostaglandinů a leukotrienů. Mastné kyseliny poskytují také ochranu před endotoxiny. U psů a koček je nejvýraznějším příznakem nedostatku mastných kyselin narušená funkce kůže. Kůže vysychá a loupe se, srst je bez lesku a nadměrně vypadává.  

Návod k použití:

Doplňky stravy obsahující mastné kyseliny jsou nezbytné zvláště při krmení nízkotučnou dietou, například při podávání určitých typů suchého krmiva. Eforion olej se rovněž používá ke zlepšení kvality srsti, ochraně kůže a omezení jejího loupání.  

Dávkování:

Při poruchách kůže, srsti či drápů, dále u březích fen a rostoucích štěňat 1 ml na 3 kg hmotnosti jednou denně, podávejte přímo do tlamy nebo zamíchejte do krmiva.  

Malí psi 2 – 3 ml

Střední psi 5 – 6 ml

Velcí psi 8 – 12 ml

Kočky 1 – 2 ml  

Udržovací dávky jsou poloviční, tzn. 0,5 ml na 3 kg hmotnosti jednou denně. Olej se dávkuje po kapkách: 10 kapek = 0,5 ml.  

Obsah živin je uváděn s přesností +/– 15 %.  

Pozor:

Doporučuje se, aby příčinu kožních potíží zjistil veterinární lékař. Veterinárního lékaře kontaktujte také v případě, že máte podezření na zánět kůže (dermatitidu), anebo kožní příznaky při podávání Eforionu olej přetrvávají.  

Obsah živin:

Sušina 98,5 %

Tuk v sušině 87,6 %

Výživná hodnota 3,2 j./kg  

Doplňkové látky z premixu:

Vitamin E 7,5 mg/ml (jako tokoferol alfa) 6,8 mg/ml   1 ml oleje obsahuje 238,1 mg kyseliny linolové (LA), 98,3 mg kyseliny alfalinolenové (ALA), 7,5 mg kyseliny gamalinolenové (GLA), 3,4 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA) a 2,2 mg dokosahexaenové (DHA).  

Složení:

Řepkový olej 88 %, olej z pupalky dvouleté 9,18 %, rybí olej 2 %, přídavek vitaminů 0,82 %, antioxidační přípravek 0,01 %.

«zobrazit více«