Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Bio-Life Air Cleanse spray - 250 ml + rozprašovač - 729 Kč

Bio-Life Air Cleanse spray

Doprava zdarma Sleva pro registrované

Aerosol, který účinně odstraňuje ze vzduchu zvířecí, roztočové alergeny a pylové částice

Skladem: 2 ks

DPH: 21 %
Bonus klub: 7 bodů

729 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Air Cleanse je aerosol, který účinně odstraňuje ze vzduchu zvířecí, roztočové alergeny a pylové částice, které jsou příčinou alergických reakcí u lidí.

Jak funguje:

Účinné čistící látky společně s přírodními antialergeny eukalyptem a ylang ylang obalí a zneutralizují pylové a zvířecí a roztočové alergeny.

Jednoduché použití:

Před použitím dobře protřepejte. 2× týdně po dobu 2 týdnů, potom jednou týdně - 1 střik na 5 m2 místnosti.  Po 2–3 hodinách utřete prach a vysajte. Při pylové alergii v období pylové sezóny zvyšte dávkování na 1× denně, nejlépe po poledni nebo odpoledne, kdy je koncentrace pylu ve vzduchu nejvyšší. Větrat doporučujeme pouze za pomocí speciální pylové sítě.

Rychlost účinku:

Přípravek účinkuje ihned po aplikaci. Neutralizuje alergeny a snižuje počet roztočů a jejich zbytků. Imunitnímu systému člověka může trvat až týden než se dostane opět do rovnováhy.

Mnoho alergenů je lehkých, proto se velmi snadno dostávají do vzduchu, kde poletují a následně jsou vdechovány. Proto je dobré používat přípravek dle doporučení.

Obsah přípravku: 250 ml

Složení přípravku: Nitrogen, Aqua, Ethyl alcohol, PPG-26 Buteth 26, PEG-40 Hydrogenated caster oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Quarternium-26, Quarternium-22, Canaga odorata.

«zobrazit více«