Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Bio-Life Home Cleanse spray - 350 ml + rozprašovač - 729 Kč

Bio-Life Home Cleanse spray

Doprava zdarma Sleva pro registrované

Čistící přípravek, určený k odstranění roztočových, zvířecích alergenů a pylových částic

Skladem: 2 ks

DPH: 21 %
Bonus klub: 7 bodů

729 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Čistící přípravek, určený k odstranění roztočových, zvířecích alergenů a pylových částic z lůžkovin, čalouněného nábytku, koberců a pelíšků domácích zvířat.

Jak funguje:

Účinné čistící látky společně s přírodními antialergeny eukalyptem a ylang ylang obalí a zneutralizují pylové a zvířecí alergeny a ihned odstraní většinu roztočových alergenů a jejich zbytků.

Jednoduché použití:

Před použitím dobře protřepejte. 1× měsíčně aplikujte 4 stříknutí na 1 m2 na povrch čištěné plochy z výšky cca 0,5 m. Ošetřený povrch nechte 2–3 hodiny uschnout a poté ho vysajte vysavačem. Vyskytuje-li s v domácnosti domácí zvíře, doporučuje se souběžné použití přípravku Petal Cleanse. Při pylové alergii v období pylové sezóny zvyšte dávkování na 1× týdně. Větrat doporučujeme pouze za pomocí speciální pylové sítě.

Rychlost účinku:

Přípravek účinkuje ihned po aplikaci. Imunitnímu systému člověka může trvat až týden než se dostane opět do rovnováhy.

Jak dlouho účinkuje:

Přípravek neutralizuje a odstraňuje většinu alergenů okamžitě po použití přípravku. Na konci měsíce se počet alergenů zvyšuje o zhruba 14% z původního množství, proto se doporučováno použití přípravku 1× měsíčně.

Objem přípravku: 350 ml

Složení přípravku: Purifed Water, Ethyl alcohol, Benzyl benzoate, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated caster oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Quarternium-26, Quarternium-22, Canaga odorata.

«zobrazit více«