Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Hill's Can. VE Adult Dental Small&Mini Chicken - 7 kg - 1213 Kč

Hill’s Can. VE Adult Dental Small&Mini Chicken

Doprava zdarma

Kuřecí receptura v granulích pro psy malých plemen, obsahuje dentální technologii granulí

Skladem: >10 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 12 bodů

1213 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

SLOŽENÍ: Kukuřice, kuřecí (15%) a krůtí moučka (drůbež celkem 24%),pivovarská rýže, celulóza, živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, sušená řepnádužina, rostlinný olej, minerální látky, lněné semínko.
O krok napřed pro jejich spokojený život. Hill’s VET ESSENTIALS DENTALHEALTH krmivo pro malé a trpasličí psy s kuřetem obsahuje dentální technologiigranulí, která působí jako zubní kartáček – během žvýkání čistí zuby a osvěžujedech.
 
 Jelikož chcete pro svého psa tonejlepší, má pokroková výživa Hill’s VET ESSENTIALS 5 základních zdravotníchpřínosů pro podporu jeho specifických potřeb. Krmivo VET ESSENTIALS obsahujeklinicky ověřené ingredience a vyváženou směs vitamínů a minerálů – dá takvašemu psovi vše, co potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Dopřejte muto nejlepší s prémiovým krmivem VET ESSENTIALS, které je k dostání pouze u veterináře.
 
 Vyrábíme krmiva z těch nejkvalitnějšíchsurovin. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné standardy na čistotu a obsahživin – standardy vyšší, než je v sektoru běžné.
Kuřecí receptura v granulích pro psy malých plemen, obsahuje dentálnítechnologii granulí, která během žvýkání redukuje plak a zubní kámen, osvěžujedech a podporuje zdraví dásní.
«zobrazit více«