0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Hill's Canine Metabolic + Mobility Dry - 4kg - 931 Kč

Hill’s Canine Metabolic + Mobility Dry

Doprava zdarma

Dva problémy. Jedno krmivo. Klinická dieta pro psy, kteří mají problém s nadváhou, klouby nebo s obojím. (Suché krmivo s kuřetem)

Skladem: 0 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 9 bodů

931 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Všechny varianty


Další informace

"Zákazník nákupem potvrzuje, že moje domácí zvíře bylo vyšetřeno veterinářem, který na základě
stanovené diagnózy doporučil užívání tohoto produktu;

„Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud moje domácí zvíře dostává
tento produktu, doporučuje se nejméně jednou za 6 měsíců
konzultovat užívání  s veterinářem"

„Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud se stav mého domácího zvířete
při užívání tohoto produktu jakýmkoli způsobem zhorší, je třeba vyhledat
okamžitou veterinární konzultaci "

Dva problémy. Jedno krmivo. Klinická dieta pro psy, kteří mají problém s nadváhou, klouby nebo s obojím. (Suché krmivo s kuřetem)

HILLS CANINE METABOLIC-MOBILITY - Speciální krmivo pro dospělé psy, které zajišťuje péči o klouby a současně reguluje hmotnost. 88 % psů krmených touto dietou se podařilo v domácím prostředí zhubnout za dva měsíce a za 21 dní bylo patrné zlepšení pohybu – chůze, schopnosti běhat a skákat.

Podáváním Hills canine adult Metabolic + Mobility napomáháte přerušit vývoj osteoartritidy a můžete tak nahradit doplňky stravy s glukosaminem a chondroitinem. Dochází k aktivizaci přirozené schopnosti těla spalovat nadměrný tuk a využití kalorií. Další podávání brání opětovnému nárůstu hmotnosti po ukončení programu hubnutí. Množství krmiva je následně potřebné upravit tak, aby se udržela ideální hmotnost. Obsažená rozpustná a nerozpustná vláknina zajišťuje pocit sytosti, dochází k regulaci chutě k jídlu a zlepšení energetického metabolismu. Zlepšuje se spalování tuků za udržení svalové hmoty a zmírnění bolestivosti kloubů a ostatních částí pohybového aparátu.

Složení:

Pšenice, kukuřičná glutenová moučka, moučka z hrachových otrub, lněnésemínko, kuřecí (11 %) a krůtí maso, vnitřnosti, rajčatové výlisky, celulóza, sušená řepnádužina, rybí tuk, kokosový olej, minerály, L-lysin, DL-methionin, sušená mrkev, vepřováchrupavka (zdroj chondroitin sulfátu), taurin, hydrolyzát ze schránek korýšů (zdrojglukosaminu), stopové prvky a beta-karoten.

S přirozeným antioxidantem (směstokoferolů).

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám