0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Hill's Canine Metabolic + Mobility Dry - 4kg - 931 Kč

Hill’s Canine Metabolic + Mobility Dry

Doprava zdarma

Dva problémy. Jedno krmivo. Klinická dieta pro psy, kteří mají problém s nadváhou, klouby nebo s obojím. (Suché krmivo s kuřetem)

Skladem: >10 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 9 bodů

931 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

"Zákazník nákupem potvrzuje, že moje domácí zvíře bylo vyšetřeno veterinářem, který na základě
stanovené diagnózy doporučil užívání tohoto produktu;

„Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud moje domácí zvíře dostává
tento produktu, doporučuje se nejméně jednou za 6 měsíců
konzultovat užívání  s veterinářem"

„Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud se stav mého domácího zvířete
při užívání tohoto produktu jakýmkoli způsobem zhorší, je třeba vyhledat
okamžitou veterinární konzultaci "

Dva problémy. Jedno krmivo. Klinická dieta pro psy, kteří mají problém s nadváhou, klouby nebo s obojím. (Suché krmivo s kuřetem)

HILLS CANINE METABOLIC-MOBILITY - Speciální krmivo pro dospělé psy, které zajišťuje péči o klouby a současně reguluje hmotnost. 88 % psů krmených touto dietou se podařilo v domácím prostředí zhubnout za dva měsíce a za 21 dní bylo patrné zlepšení pohybu – chůze, schopnosti běhat a skákat.

Podáváním Hills canine adult Metabolic + Mobility napomáháte přerušit vývoj osteoartritidy a můžete tak nahradit doplňky stravy s glukosaminem a chondroitinem. Dochází k aktivizaci přirozené schopnosti těla spalovat nadměrný tuk a využití kalorií. Další podávání brání opětovnému nárůstu hmotnosti po ukončení programu hubnutí. Množství krmiva je následně potřebné upravit tak, aby se udržela ideální hmotnost. Obsažená rozpustná a nerozpustná vláknina zajišťuje pocit sytosti, dochází k regulaci chutě k jídlu a zlepšení energetického metabolismu. Zlepšuje se spalování tuků za udržení svalové hmoty a zmírnění bolestivosti kloubů a ostatních částí pohybového aparátu.

Složení:

Pšenice, kukuřičná glutenová moučka, moučka z hrachových otrub, lněnésemínko, kuřecí (11 %) a krůtí maso, vnitřnosti, rajčatové výlisky, celulóza, sušená řepnádužina, rybí tuk, kokosový olej, minerály, L-lysin, DL-methionin, sušená mrkev, vepřováchrupavka (zdroj chondroitin sulfátu), taurin, hydrolyzát ze schránek korýšů (zdrojglukosaminu), stopové prvky a beta-karoten.

S přirozeným antioxidantem (směstokoferolů).

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám