Hill’s Feline Dry Adult Metabolic+Urinary Stress - 4kg - 930 Kč

Hill’s Feline Dry Adult Metabolic+Urinary Stress

Doprava zdarma Akce

Doporučeno pro kočky s nadváhou a s onemocněním dolního močového traktu (FLUTD),včetně krystalurie nebo urolitiázy, uretrálních zátek, rozpouštění sterilních struvitových kamenů a felinní idiopatické cystitidě (FIC).

Skladem: 0 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 9 bodů

930 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Všechny varianty


Další informace

"Zákazník nákupem potvrzuje, že moje domácí zvíře bylo vyšetřeno veterinářem, který na základě
stanovené diagnózy doporučil užívání tohoto produktu;

„Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud moje domácí zvíře dostává
tento produktu, doporučuje se nejméně jednou za 6 měsíců
konzultovat užívání  s veterinářem"

„Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud se stav mého domácího zvířete
při užívání tohoto produktu jakýmkoli způsobem zhorší, je třeba vyhledat
okamžitou veterinární konzultaci "

HILLS FELINE METABOLIC+URINARY - Doporučeno pro kočky s nadváhou a s onemocněním dolního močového traktu (FLUTD),včetně krystalurie nebo urolitiázy, uretrálních zátek, rozpouštění sterilních struvitových kamenů a felinní idiopatické cystitidě (FIC).

Klinicky ověřená výživa, která rozpouští struvitové kameny i za pouhých 7 dní (průměr 27 dní). Podáváte-li své kočce toto krmivo,nepřidávejte regulátory kyselosti moči. Kontrolujte pH moči, a pokud je to nutné,eliminujte bakteriální infekci močového traktu. 88 % kočkám krmených touto dietou se podařilo v domácím prostředí zhubnout za dva měsíce a při dalším podávání tato dieta brání opětovnému nárůstu hmotnosti po ukončení programu hubnutí. Množství krmiva je následně potřebné upravit tak, aby se udržela ideální hmotnost. Obsažená rozpustná a nerozpustná vláknina zajišťuje pocit sytosti, dochází k regulaci chutě k jídlu a zlepšení energetického metabolismu. Dochází ke zlepšení spalování tuků za udržení svalové hmoty a v moči ke snížení koncentrace struvitových složek (hořčíku a fosfátu) a kalcium oxalátu v moči. To napomáhá udržovat zdravou funkci ledvin. Vytváří se rozpustné komplexy s vápníkem, a tím je omezena tvorba kalcium oxalátových urolitů.

Složení:

Kuřecí (26 %) a krůtí maso, kukuřičná glutenová moučka, kukuřičný škrob,celulóza, pivovarská rýže, rajčatové výlisky, lněné semínko, kokosový olej, sojový olej,vnitřnosti, minerální látky, rybí tuk, L-lysin, DL-methionin, sušená mrkev, L-karnitin,vitamíny, taurin, stopové prvky a beta-karoten. S přirozeným antioxidantem (směs tokoferolů).

Množství krmiva upravte tak, abyste zajistili snížení a následně udržení optimální tělesné váhy.

Orientační dávkování 

hmotnost v kg/množství granulátu v gramech

2/25

3/35

4/45

5/55

6/60

7+/ 9g na kg hmotnosti

«zobrazit více«