Hill’s Feline Dry Adult Metabolic+Urinary Stress - 4kg - 1018 Kč

Hill’s Feline Dry Adult Metabolic+Urinary Stress

Doprava zdarma Akce

Doporučeno pro kočky s nadváhou a s onemocněním dolního močového traktu (FLUTD),včetně krystalurie nebo urolitiázy, uretrálních zátek, rozpouštění sterilních struvitových kamenů a felinní idiopatické cystitidě (FIC).

Skladem: 5 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 10 bodů

1018 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

"Zákazník nákupem potvrzuje, že moje domácí zvíře bylo vyšetřeno veterinářem, který na základě
stanovené diagnózy doporučil užívání tohoto produktu;

„Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud moje domácí zvíře dostává
tento produktu, doporučuje se nejméně jednou za 6 měsíců
konzultovat užívání  s veterinářem"

„Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud se stav mého domácího zvířete
při užívání tohoto produktu jakýmkoli způsobem zhorší, je třeba vyhledat
okamžitou veterinární konzultaci "

HILLS FELINE METABOLIC+URINARY - Doporučeno pro kočky s nadváhou a s onemocněním dolního močového traktu (FLUTD),včetně krystalurie nebo urolitiázy, uretrálních zátek, rozpouštění sterilních struvitových kamenů a felinní idiopatické cystitidě (FIC).

Klinicky ověřená výživa, která rozpouští struvitové kameny i za pouhých 7 dní (průměr 27 dní). Podáváte-li své kočce toto krmivo,nepřidávejte regulátory kyselosti moči. Kontrolujte pH moči, a pokud je to nutné,eliminujte bakteriální infekci močového traktu. 88 % kočkám krmených touto dietou se podařilo v domácím prostředí zhubnout za dva měsíce a při dalším podávání tato dieta brání opětovnému nárůstu hmotnosti po ukončení programu hubnutí. Množství krmiva je následně potřebné upravit tak, aby se udržela ideální hmotnost. Obsažená rozpustná a nerozpustná vláknina zajišťuje pocit sytosti, dochází k regulaci chutě k jídlu a zlepšení energetického metabolismu. Dochází ke zlepšení spalování tuků za udržení svalové hmoty a v moči ke snížení koncentrace struvitových složek (hořčíku a fosfátu) a kalcium oxalátu v moči. To napomáhá udržovat zdravou funkci ledvin. Vytváří se rozpustné komplexy s vápníkem, a tím je omezena tvorba kalcium oxalátových urolitů.

Složení:

Kuřecí (26 %) a krůtí maso, kukuřičná glutenová moučka, kukuřičný škrob,celulóza, pivovarská rýže, rajčatové výlisky, lněné semínko, kokosový olej, sojový olej,vnitřnosti, minerální látky, rybí tuk, L-lysin, DL-methionin, sušená mrkev, L-karnitin,vitamíny, taurin, stopové prvky a beta-karoten. S přirozeným antioxidantem (směs tokoferolů).

Množství krmiva upravte tak, abyste zajistili snížení a následně udržení optimální tělesné váhy.

Orientační dávkování 

hmotnost v kg/množství granulátu v gramech

2/25

3/35

4/45

5/55

6/60

7+/ 9g na kg hmotnosti

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám