Kaps. MACs Cat SLEĎ a KREVETY - 100 g - 36 Kč

Masová kapsička pro kočky – 96% pravého masa

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: více informací

36 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Masová kapsička pro kočky – 96% pravého masa. Obsahuje rybí maso (min. 55% sleď), mořské plody (min. 15% krevety), doplněno 5% mrkve, obohaceno lososovým olejem 0,2%.

Vhodné i pro mimořádně citlivou, vybíravou a mlsnou kočku nebo kočku s problematickým příjmem krmiva – při nemoci, vysílení, nechutenství, stáří, kojení, březosti. Pro dosažení maximální výstavní kondice i udržení zdraví do vysokého věku.

Základní a kompletní krmivo, poskytuje kočce všechno potřebné k dosažení kvalitního zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC´s mohou být používány ve všech životních stadiích kočky, dodávají všechny potřebné živiny včetně taurinu, jsou obohaceny o minerální látky. Jsou přizpůsobené zejména potřebám chovných i sterilizovaných kastrovaných koček v domácím prostředí. Prevence chorob močových cest je samozřejmostí v každé MAC´s receptuře.

Všechny kočičí konzervy a kapsičky MAC´s jsou Grain Free – bez obilí. Chovatel proto může bez obav vybírat chutě a měnit různé druhy MAC´s konzerv a kapsiček a tím různé maso podle chutě kočky. Kočky upřednostňují více chutí v jedné dávce krmiva, proto konzervy MAC´s obsahují obvykle dva různé druhy masa v jedné dávce. Výsledkem je mimořádná chutnost a přitažlivost pro každou kočku.

Konzervy a kapsičky MAC´s jsou také kdykoliv využitelné jako přídavek čistého masa k jakémukoliv krmivu, jako ochucení, obohacení, nebo přímo jako pamlsek a výchovný prostředek, pro ten nejlepší vztah mezi kočkou a jejím člověkem.

Neobsahují „formed meat“, falešné maso z živočišných odpadů, neobsahují žádné škroby, želé a jiné plnící a slepující látky, žádné přidané cukry a sirupy. Bez náhražek, bez chemie. Žádná přidávaná voda. Žádná konzervační, barvicí a ochucovací chemie, jen chuť přirozených kvalitních surovin – masa.

Nefalšovaná masová kapsička, obsahuje 96% pravého masa. Poctivý německý výrobek, stejný pro německou i českou kočku.

Složení: ryby (min. 55% sleď) a rybí produkty, měkkýši a korýši (min. 15% krevety), zelenina (5% mrkve), minerální látky (1%), oleje a tuky (min. 0,2% lososového oleje).

Analýza: hrubý protein 10,5%, oleje a tuky 6,1%, hrubá vláknina 0,3%, hrubý popel 2,0%, vlhkost 81%.

Nutriční doplňkové látky: vitamin A 3000 IE, vitamin D3 200 IE, vitamin E 30 mg/kg.

 

 

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám