0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Lůžko do auta GreenDog závěs jednos. černé - 1 ks - 619 Kč

GreenDog ochranné závěsné lůžko jedno-sedačkové je vyrobeno z nepromokavého a vysoce odolného materiálu se speciální povrchovou úpravou, která byla navržena s cílem ochránit interiér nejen před špínou, vlhkem a blátem, ale i mechanickým poškozením drápy nebo zuby Vašeho čtyřnohého kamaráda

Skladem: 0 ks

DPH: 21 %
Bonus klub: 6 bodů

619 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Všechny varianty


Další informace

GreenDog ochranné závěsné lůžko jedno-sedačkové je vyrobeno z nepromokavého a vysoce odolného materiálu se speciální povrchovou úpravou, která byla navržena s cílem ochránit interiér nejen před špínou, vlhkem a blátem, ale i mechanickým poškozením drápy nebo zuby Vašeho čtyřnohého kamaráda.

Boční části jsou opatřeny zipy, které uzavírají ochranné závěsné lůžko po obou stranách a zároveň při spuštění umožňují snadné nastoupení a vystoupení Vašeho psa. Spuštěním boční části lůžka při naskočení psa do auta navíc ochráníte lak karoserie před poškrábáním.

Tuhá výztuha drží ideální tvar výrobku a lůžko tak těsně přiléhá k sedačce automobilu.

GreenDog ochranné závěsné lůžko jedno-sedačkové je dodáváno v provedení KOMBI, které jej umožní použít samostatně či zároveň s bezpečnostními autopásy GreenDog pro psa. V místech, kde jsou úchyty pásů v autě, je perforace lůžka opatřena suchým zipem. V případě potřeby lze využít tuto perforaci pro uchycení psa v autopásech do běžných pásů v automobilu.

GreenDog ochranné závěsné lůžko jedno-sedačkové bylo navrženo tak, aby co nejlépe ladilo s interiérem Vašeho automobilu. Je dodáváno v černé barvě.

- možnost použití spolu s bezpečnostním
- vhodný do každého typu automobilu
- ochrana interiéru auta před znečištěním a trvalým poškozením
- snadná a rychlá instalace
- jednoduchá údržba
- splňuje normu ČSN ISO 3795
 

  • Záruka: 24 měsíců
  • Rozměry: 132 x 56 cm
  • Barva: černá

 

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám