0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Mléko sušené BEAPHAR Puppy milk - 200 g - 219 Kč

Kompletní mléčná náhražka pro štěňata od prvního dne života

Skladem: >10 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 2 body

219 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Kompletní mléčná náhražka pro štěňata od prvního dne života. Vhodné i jako doplněk pro březí a laktující feny, pro nemocná zvířata a zvířata v rekonvalescenci.

Doplňkové krmivo pro štěnata od 1. dne života.

Beaphar mléko je velice podobné mléku feny a může být použito jako kompletní náhražka mateřského mléka od prvního dne narození do 35. dne života nebo v případě potřeby jako doplňkové krmivo pro štěňata při přechodu na samostatné krmivo či jako doplněk stravy pro březí a kojící feny. Zvyšuje přirozenou produkci mléka.

Krmný návod: podávejte dle věku štěněte - viz tabulka na obale.

Návod k přípravě: smíchejte jeden díl prášku a tři díly vody (jedna odměrka = 2,5 g Puppy Milk sušeného prášku). Pokud smícháte 30 g prášku na 100 ml horké, nikoliv vařící vody (50-60 °C), získáte 125 ml mléka. Míchejte dokud se prášek zcela nerozpustí. Ochlaďte na tělesnou teplotu (38 °C), pak je mléko připraveno k použití. Starší zvířata mohou upřednostnit pití studeného mléka.

Množství mléka při přikrmování: věk 5 až 8 týdnů: do 30 ml mléka na den a kg tělesné hmotnosti (do 3% na 1 kg tělesné hmotnosti). Věk 8 až 52 týdnů: do 10 ml mléka na den a kg tělesné hmotnosti (do 1% na 1 kg tělesné hmotnosti). Množství pro dospělé psy (jako doplňková strava): zotavující se nebo nemocná zvířata: do 10 ml mléka na den a kg tělesné hmotnosti (do 1% na 1 kg tělesné hmotnosti). Březí a kojící zvířata: do 10 ml mléka na den a kg tělesné hmotnosti (do 1% na 1 kg tělesné hmotnosti). Pokud má fena potíže s vlastní produkcí mléka, dávku Puppy Milk můžete podávat nepřetržitě po dobu 4 týdnů.

Složení: mléko a mléčné výrobky, oleje a tuky.

Jakostní znaky: proteiny 24%, vlhkost 3,5%, hrubé oleje a tuky 24%, hrubé popeloviny 7%, vitamín A 50000 m.j./kg, vitamín D3 4000 m.j./kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg/kg, měď 5 mg/kg.

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám