0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Non-Stop Dogwear Postroj Line - černý - Set - LINE + běžecký opasek + amortizované vodítko 2m - 2949 Kč

Non-Stop Dogwear Postroj Line - černý

Sleva pro registrované

Pokud se rozhodnete pro nákup setu - Postroj + 2m amortizované vodítko + běžecký opasek, pak PROSÍM UVEĎTE V POZNÁMCE ZÁKAZNÍKA VELIKOST POSTROJE O KTERÝ MÁTE ZÁJEM. V případě, že si volbou velikosti nejste jistí, kontaktuje nás. Postroj Line je univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit

Dostupnost: obvykle skladem

Běžná cena: 3 189 Kč
Ušetříte: 240 Kč

DPH: 21 %
Bonus klub: 29 bodů

2949 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Postroj Line je univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit.

Výlety, běh, sportovní kynologie či flyball – všude tam bude postroj Line vaším pomocníkem.

Postroj Line má propracovaný ergonomický střih, který nejenže poskytuje optimální ochranu pro záda a krk, ale zaručuje, že postroj perfektně padne a nehrozí tak nepříjemné a nebezpečné sklouznutí postroje do podpaží.

Na vývoji postroje Line spolupracoval Non-stop dogwear s norskou armádou.

Postroj je možné využít i při flyballu.

K připnutí psa k postroji můžete využít celkem tři místa – jeden na zádech pro tah, jeden pod krkem, který má velmi jemný “protitahací” účinek a jeden v zadní části na břiše, který slouží pro připnutí stopovacího vodítka. Pohodlí psa je náš hlavní cíl. Ergonomický design se proto snažíme neustále posouvat směrem k dokonalosti a dáváme velkou váhu detailům. Mezi ně patří speciální způsob překrývání vnitřního polstrování bez ostrých okrajů, provádění švů hladkou stranou směrem k psímu tělu a další. Stejně jako u jiných produktů Non-stop jsou na postroji Line relexní prvky pro vyšší bezpečí ve špatných světelných podmínkách.

Výběr velikosti

Postroj Line by měl být relativně těsný kolem krku, aby se při aktivitách neotáčel. Prohlédněte si velikostní tabulku a nebudete-li si vědět rady, kontaktujte nás . Rádi Vám poradíme.

 

Velikost Obvod krku
1 20 – 26 cm
2 26 – 29 cm
3 29 – 31 cm
4 31 – 34 cm
5 34- 41 cm
6 41 – 48cm
7 48 – 52 cm
8 52 – 58 cm
9 58 – 64 cm
«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám