Perro Grain Free PŠTROS+BRAMBORY - 2,5 kg - 450 Kč

Kompletní bezobilné hypoalergenní krmivo kde jediný zdroj bílkovin je pštros. Bezlepkové a vynikající při potravinové intoleranci.

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 4 body

450 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Perro PŠTROS a brambor 22% | 13%

 

Kompletní bezobilné hypoalergenní krmivo kde jediný zdroj bílkovin je pštros. Bezlepkové a vynikající při potravinové intoleranci.


◾bez lepku, tedy nízký alergenní potenciál
◾založeno na vybraných živočišných bílkovinách
◾obsahuje glukosamin a chondroitin

Perro Pštros a Brambor je ideální pro psy s potravinovou intolerancí. Selektivní složení sestává výhradně z lehce stravitelného, hypoalergenního pštrosího masa jako jedinným zdrojem živočišných bílkovin. Brambory jako jediný nosič sacharidů jsou vhodný i pro psy se známou intolerancí na lepek.

Prostřednictvím selektivní povahy krmiva je tento produkt vhodný zejména pro alergiky a citlivé psy.

Psi s citlivým metabolisem často vykazují nestabilitu při trávení, proto je v granulích přidány řepné řízky jako stabilizační prvek.


Složení:
Bramborová moučka 40%, pštros (sušený) 10%, bramborový protein, hrášek, drůbeží tuk, řepné řízky, proteinový hydrolyzát, pivovarské kvasnice, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný, glukosamin, chondroitin sulfát, čekanka.

Analytické složky:
Hrubý protein 22%, tuk 13%, vláknina 2,5%, vápník 1,3%, fosfor 0,95%, draslík 0,75%, sodík 0,3%, hořčík 0,1%, omega 3 0,21%, omega 6 1,73% popel 6,5%.

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám