0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Perro LOSOS + RÝŽE - 2 kg - 490 Kč

Superprémiové krmivo pro dospělé psy

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 4 body

490 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Superprémiové krmivo pro dospělé psy

PERRO Losos s rýží bylo vyrobeno speciálně pro psy, kteří mají prokazatelné problémy s trávením bílkovin například z drůbežího, jehněčího nebo hovězího masa. Losos obsahuje všechny esenciální mastné kyseliny a má vysoký obsah omega 3 a omega 6 kyselin. Omega 3 kyseliny zintenzivňují působení tělu vlastních látek pro obranyschopnost, mají protizánětlivý účinek a podporují srdeční-krevní oběh. Omega 6 kyseliny pečují o zdravou kůži a lesklou srst. Losos je velmi lehce stravitelný a proto také vysoce zužitkovatelný. Použitím čerstvého lososa se zařazuje tento produkt mezi senzační výrobky, které budou přijímáni také vybíravými psi.

Rodinná firma PERRO vyrábí veškeré produkty ze 100 % čerstvého masa, bez umělých přísad jako jsou barviva, ochucovadla a aromatické látky, nebo umělé konzervační látky. Zaručeně bez masových nebo proteinových náhrad jako je například sója. Veškerá výroba je konzultována s veterinárními lékaři.

 

Složení:
Ryby (16% čerstvý losos, rybí moučka), rýže, kukuřice, ječmen, tuk roslinného původu, tuk živočišného původu, krevní moučka, pivovarské kvasnice, cukrová řepa, lecitin.

Obsah:
Proteiny 21%, tuky 13%, vláknina 3,5%, popel 8%, vápník 1,4%, fosfor 1%, draslík 0,7%.

Přídavné látky na kg:
Vitamín A 600 I.E., Vitamín D3 60 I.E., Vitamín E 15,0mg, (a-Tocopherol-Acetat) 15,0mg, měď (jako měď-(II)-sulfat, pentahydrat) 40mg s antioxidanty (silný tocopherolhaltcký extrakt příodních surovin, propylgallat), zinek (jako  aminokyseliny – zinekchelat  hydrát) 35mg.

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám