PERRO premium - 2,5 kg - 490 Kč

PERRO PREMIUM - speciální superprémiové krmivo z čerstvého masa pro dospělé psy

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 4 body

490 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

PERRO PREMIUM - speciální superprémiové krmivo z čerstvého masa pro dospělé psy

U PERRO Premium je místo pšenice použita jako zdroj sacharidů rýže. Proto je tento produkt vhodný převážně pro citlivé psy nebo psy se známou přecitlivělostí na pšenici. Na základě použité nové receptury se stává tento produkt vysoce chutným a vyhledávaným rovněž vybíravými psy.

Rodinná firma PERRO vyrábí veškeré produkty ze 100 % čerstvého masa, bez umělých přísad jako jsou barviva, ochucovadla a aromatické látky, nebo umělé konzervační látky. Zaručeně bez masových nebo proteinových náhrad jako je například sója. Veškerá výroba je konzultována s veterinárními lékaři. PERRO je jako většina námi prezentovaných výrobců aktivní v oblasti charity a sponzorují organizaci věnující se výcviku asistenčních psů - PARTNER HUNDE OSTERREICH.

Složení:
Drůbeží maso (min.20%), moučka z drůbežího masa, rýže, celozrnná rýže, řízky z řepy, rýžové otruby, zvířecí tuk, lněné semínko, sušené vejce, moučka z ryb, bílkovinný hydrolizát, sušené kvasnice, řasy, sušená rajčata, brambory, celer, rybí olej, natriumchlorid, kaliumchlorid, glukosaminsulfat, chondroitinsulfat.

Obsah:
Bílkoviny 25,5%, tuk 14,5%, vláknina 2,5%, popel 7,5%, vápník 1,30%, fosfor 0,95%, sodík 0,35%, magnesium 0,10%.


Přídavné látky na kg:
Vitamin A 16.000 I.E., vitamin D3 1.200 I.E., vitamin E (a-Tocopherol-Acetat) 100mg, měď (jako měď(II)-sulfat, pentahydrat) 10mg.


Technologické přídavné látky:
Antioxidat (silný tocopherol extrakt přírodního původu, propylgallat).

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám