0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Perro ROYAL - 3 kg - 370 Kč

Granulované krmivo pro dospělé psy se zvýšenou potřebou energie

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 3 body

370 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Granulované krmivo pro dospělé  psy se zvýšenou potřebou energie

Pro aktivní dospělé psy, kteří chodí rádi na dlouhé vycházky, běhají nebo sportují. S extraktem z mušlí pro kosti a klouby a se zvýšeným obsahem proteinů a tuků pro více energie a větší výdrž. S Omega 3/6 mastnými kyselinami pro podporu imunitního systému a s fruktooligosacharidy (FOS) pro zdravou střevní flóru.

Rodinná firma PERRO vyrábí veškeré produkty ze 100 % čerstvého masa, bez umělých přísad jako jsou barviva, ochucovadla a aromatické látky, nebo umělé konzervační látky. Zaručeně bez masových nebo proteinových náhrad jako je například sója. Veškerá výroba je konzultována s veterinárními lékaři. PERRO je jako většina námi prezentovaných výrobců aktivní v oblasti charity a sponzorují organizaci věnující se výcviku asistenčních psů - PARTNER HUNDE OSTERREICH.

 

Složení:
Sušené drůbeží maso, kukuřice, ječemen, rýže, drůbeží tuk, sušená rybí moučka, řepné řízky (sušené), rybí moučka, sušený hrášek, fosforečnan vápenatý, kvasnice (sušené), celulóza, bílkovinný hydrolyzát, chlorid sodný, chlorid draselný, čekanka (sušená), extrakt ze zelené mušle

Analýza:
Proteiny 25,0 %, tuky 11,5%, vláknina 3,0 %, popel 6,2 %, vápník 1,15 %, fosfor 0,85 %, sodík 0,3 %, draslík - 0,5%, hořčík 0,2 %, omega 3 0,18% , omega 6 1,86%.

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám