Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Purina Dog Chow Adult Sensitive Salmon & Rice - 14 kg - 1339 Kč

Purina Dog Chow Adult Sensitive Salmon & Rice

Doprava zdarma

Kompletní krmivo s lososem & rýží pro dospělé psy s citlivou pokožkou a/ nebo zažívacími potížemi

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 13 bodů

1339 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Dospělý pes potřebuje krmivo nabízející kompletní a vyvážený obsah živin, který mu pomůže udržet se ve výborné kondici. Toto kompletní a vyvážené krmivo Dog Chow napomáhá redukci kožních a žaludečních problémů, které mohou být vyvolávány citlivostí na běžná krmiva.


Omega 3 & 6 mastné kyseliny prospívají pokožce a velmi kvalitní bílkovina z lososa je výbornou volbou i pro ty nejnáročnější psy!

 • Přírodní prebiotika: Krmivo obsahuje čekanku, přírodní prebiotikum, které zlepšuje zažívání.
 • Pokožka & srst: Omega 3 & 6 mastné kyseliny z přírodních zdrojů a vitamín A prospívají zdraví pokožky a kvalitě srsti.
 • Imunitní systém: Antioxidanty jako vitamíny E & C posilují imunitní systém.
 • Velký obsah masa: Maso lososa je dobrým zdrojem bílkovin, které podporují silné svaly a ideální tělesnou kondici. Výborná vyváženost a obsah zdravých přísad jako jsou např. celozrnné obilniny
 • Dvojí granule: Dvě rozdílné velikosti byly navrženy tak, aby podporovaly psa v kousání, které napomáhá absorpci živin.
 • Dog Chow je kompletní a vyvážené krmivo, které Vašeho společníka udrží tím nejpřirozenějším způsobem v kondici pro každé dobrodružství. Díky využití nejmodernější technologie a stálému výzkumu jsou všechny produkty Dog Chow přínosné v 6 klíčových oblastech:
  • Optimální trávení: Všechny produkty Dog Chow obsahují přírodní prebiotika pro podporu zdravého trávení. Prebiotika obsahují přírodní vlákna, která jsou potravou pro užitečné bakterie v trávicím traktu psa. Tato přírodní ingredience napomáhá zdravému zažívání. Kvalitní potrava dobré a zažívání jsou základním předpokladem pevného zdraví.
  • Péče o ústní dutinu: Všechny produkty Dog Chow mají dvojí tvar granulí a většina granulí - kromě těch pro štěňata a seniory - mají také dvojí velikost. Dva rozdílné tvary byly speciálně navrženy tak, aby podporovaly psa v kousání (které přispívá k lepšímu trávení) a napomáhaly udržování čistých zubů a masírovaly dásně. Protože štěňata a staří psi potřebují napomoci se zpracováním potravy, mají granule pro ně menší velikost. Přesto i tyto produkty mají dvojí tvar, protože dobrá péče o ústní dutinu prospívá všem psům bez rozdílu věku.
  • Kondice svalů: Všechny produkty Dog Chow obsahují bílkoviny z kvalitního masa nebo ryb pro zachování kondice svalstva a pro zdravé srdce. Esenciální vitamíny a minerály pomáhají psovi zůstat zdravý a plný vitality.
  • Lahodná chuť: Snahou Puriny je produkovat krmivo, které bude Váš pes instinktivně preferovat. Všechny produkty Dog Chow jsou proto bohaté na maso.
  • Zdravý imunitní systém:Všechny produkty Dog Chow products obsahují přírodní prebiotika, která obsahují přírodní vlákna, jež jsou potravou pro užitečné bakterie v trávicím traktu psa. V kombinaci s antioxidanty jako jsou vitamíny A a E pomáhají udržovat přirozenou obranyschopnost a tak můžete se svým psem bez obav vyrážet na procházky!
  • Přírodní & zdraví prospěšné: Všechny produkty Dog Chow zajišťují kompletní výživu a jsou vyráběny ze zdravých přírodních přísad, takže Váš pes získá všechny živiny, které potřebuje, aby mohl vést zdravý a aktivní život.

   

  «zobrazit více«
  Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
  Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00