0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Royal Canin VET Care Dog Junior Large - 4 kg - 541 Kč

Štěně velkého plemene – hmotnost v dospělosti > 25 kg s citlivostí kloubů a trávení. Do 15 měsíců věku či do kastrace. Štěně obřího plemene – hmotnost v dospělosti nad 45 kg – do 8 měsíců stáří.

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 5 bodů

541 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Indikace:

  • Citlivé klouby.
  • Citlivé trávení.

Štěně velkého plemene – hmotnost v dospělosti > 25 kg citlivostí kloubů a trávení do 15 měsíců věku či do kastrace. Štěně obřího plemene – hmotnost v dospělosti nad 45 kg – do 8 měsíců stáří

  • Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.*), prebiotik (fruktooligosacharidů a mannanoligosacharidů), dužiny cukrové řepy, rýže a rybího oleje k zajištění maximální stravitelnosti.*L.I.P.: protein vybraný pro svou schopnost vysoké asimilace
  • Přídavek glukosaminu, chondroitin sulfátu a omega 3 mastných kyselin, zvláště EPA a DHA, k ochranně a výživě kloubů dospělých psů a také k potlačování zánětlivé reakce.
  • Vysoký příjem vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.*) pomáhá stimulovat optimální růst svalové hmoty během růstu a také přispívá k příznivému poměru svaloviny k tuku ve prospěch svalové hmoty.
  • Spojení mannanoligosacharidů (MOS) s patentovaným komplexem synergistických antioxidantů s vysokým obsahem vitaminu E, vitaminu C, taurinu a luteinu, k podpoře přirozených obranných mechanismů rostoucích psů.
     

Složení:

Kukuřice, dehydratované drůbeží maso, dehydratovaný vepřový protein, pšeničná mouka, rýže, pšeničný lepek****, minerály, hydrolyzované živočišné proteiny, dužina řepy, sojový olej, rybí tuk, rostlinná vláknina, slupky a semena jitrocele indického, fruktooligosacharidy (FOS), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), DL-methionin, taurin, hydrolyzované skořápky korýšů (zdroj glukosaminu), extrakt z měsíčku (zdroj luteinu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu). ****L.I.P.: protein vybraný pro svou schopnost vysoké asimilace.

Nutriční složení:

Protein: 30% - Obsah tuku: 14,0% - Hrubý popel: 8,0% - Hrubá vláknina: 2,0%.

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám