Royal Canin Vet Care Junior Large - 4 kg - 530 Kč

Štěně velkého plemene – hmotnost v dospělosti > 25 kg s citlivostí kloubů a trávení. Do 15 měsíců věku či do kastrace. Štěně obřího plemene – hmotnost v dospělosti nad 45 kg – do 8 měsíců stáří.

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 5 bodů

530 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Kompletní krmivo určené pro štěňata velkých plemen (hmotnost v dospělosti nad 25kg) od 2 do 15 měsíců věku s citlivostí kloubů a trávení, a dále pro štěňata obřích plemen (hmotnost v dospělosti nad 45kg) od 2 do 8 měsíců věku.

Digestive Security: Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.), prebiotik (fruktooligosacharidy a mannanoligosacharidy), dužiny z cukrové řepy, rýže a rybího oleje navozuje rovnováhu střevní mikroflóry a pomáhá chránit střevní sliznici, čímž zajišťuje zdravé zažívání u rostoucích štěňat a maximální stravitelnost krmiva. Joint Support Přídavek glukosaminu, chondroitinsulfátu a Omega 3 mastných kyselin, zvláště EPA a DHA, k ochraně a výživě kloubů dospělých psů a také k potlačování zánětlivé reakce.

Označení Digestive Security (bezpečné trávení) znamená, že do krmiva byla přidána kombinace L.I.P. proteinů, prebiotik (FOS a MOS), dužiny cukrové řepy, rýže a rybího oleje. Prostřednictvím těchto klíčových živin se při zkrmování krmiva Junior Large Dog ve studiích prokázala jeho vynikající stravitelnost.

Přizpůsobená velikost, tvar a struktura granulí.

Vysoká bezpečnost pro trávicí trakt.

Kontrola rychlosti růstu.

Intensive Color System, který posiluje intenzitu zbarvení srsti.

Přednosti produktu:

  • Obsah bílkovin a tuku přizpůsobený dlouhé růstové periodě velkých plemen psů.
  • Snížená koncentrace energie, aby se zabránilo příliš rychlému přibírání na váze.
  • Optimální úroveň vápníku a fosforu pro vyrovnaný růst skeletu.
  • Redukovaný obsah škrobu pro omezení rizika průjmu.
  • Použití vysoce stravitelných bílkovin (minimální stravitelnost 94%), mléčný kasein, pivovarské kvasnice, kuřecí maso.
  • Zavedení zeolitu na omezení rizika průjmu a na ochranu střevní sliznice. Rýže jako jediný zdroj vlákniny na zlepšení odolnosti zažívacího traktu.


Složení:

Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, dehydratovaný vepřový protein, pšeničná mouka, rýže, pšeničný lepek, minerály, hydrolyzované živočišné proteiny, dužina řepy, rybí tuk, sojový olej, rostlinná vláknina, slupky a semena jitrocele indického, fruktooligosacharidy (FOS), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), DL-methionin, taurin, hydrolyzované skořápky korýšů (zdroj glukosaminu), extrakt z měsíčku (zdroj luteinu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu).

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám