0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Royal Canin VET Care Dog Junior Small - 2 kg - 337 Kč

Kompletní krmivo určené pro štěňata malých plemen (hmotnost v dospělosti < 10kg) s citlivostí ústní dutiny nebo citlivým trávením

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 3 body

337 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Indikace:

  • Citlivé zuby a dásně.
  • Citlivé trávení.

Štěňata malých plemen (hmotnost v dospělosti < 10kg) s citlivostí ústní dutiny nebo citlivým trávením do 10 měsíců stáří nebo do kastrace.
 

  • Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.*), prebiotik (fruktooligosacharidů a mannanoligosacharidů), dužiny cukrové řepy, rýže a rybího oleje k zajištění maximální stravitelnosti. *L.I.P.: protein vybraný pro svou schopnost vysoké asimilace
  • Efekt mechanického otěru suchých granulí o povrch zubů je zesílen přídavkem fosfátu sodného.Tato účinná látka váže vápník, čímž omezuje jeho koncentraci ve slinách v ústní dutině a nepřímo tak působí proti tvorbě a usazování zubního kamene.
  • Synergistické působení patentované směsi 4 vitaminů (kyseliny pantotenové, inositolu, niacinu a cholinu) a jedné aminokyseliny (histidin) k posílení efektivity kožní bariéry a k omezení iritace podporou syntézy ceramidů a potlačením transepidermálních ztrát vody.
  • Spojení mannanoligosacharidů (MOS) s patentovaným komplexem synergistických antioxidantů včetně vysokého obsahu vitaminu E, vitaminu C, taurinu a luteinu, k podpoře obranných mechanismů rostoucího štěněte.
     

Složení:

Kukuřice, dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, dehydratovaný vepřový protein, rýže, pšeničná mouka, hydrolyzované živočišné proteiny, dužina řepy, minerály, pšeničný lepek****, sojový olej, rybí tuk, fruktooligosacharidy (FOS), polyfosfát sodný, DL-methionin, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), taurin, extrakt z měsíčku (zdroj luteinu). **** L.I.P.: protein vybraný pro svou schopnost vysoké asimilace.

Nutriční složení:

Protein: 29% - Obsah tuku: 20,0% - Hrubý popel: 6,8% - Hrubá vláknina: 1,2%.

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám