Royal Canin Vet Care Mature Large - 14 kg - 1320 Kč

Royal Canin Vet Care Mature Large

Doprava zdarma

Kompletní krmivo, určené pro starší psy velkých plemen (hmotnost nad 25kg) od 5 let věku s citlivostí kloubů a trávení

Dostupnost: obvykle skladem

Běžná cena: 1 335 Kč
Ušetříte: 15 Kč

DPH: 15 %
Bonus klub: 13 bodů

1320 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Kompletní krmivo, určené pro starší psy velkých plemen (hmotnost nad 25kg) od 5 let věku s citlivostí kloubů a trávení.

Indikace:

  • Citlivé klouby
  • Citlivé trávení    


Přídavek glukosaminu, chondroitin sulfátu a omega 3 mastných kyselin, zvláště EPA a DHA, k ochranně a výživě kloubů dospělých psů a také k potlačování zánětlivé reakce.  

Spojení účinků zeleného čaje, polyfenolů z vinné révy a patentovaného synergistického komplexu antioxidantů pomáhá zpomalovat stárnutí buněk a přispívá k neutralizaci volných radikálů, přičemž snížený obsah fosforu pomáhá ochraňovat funkci ledvin v průběhu stárnutí.  

Přídavek zvyšeného množství prekurzorů melaninu, zvláště tyrosinu a fenylalaninu, s chelátovanou mědí, ke zvýšení přirozené barvy srsti.  

Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.*), dužiny cukrové řepy, rýže a rybího oleje k zajištění maximální stravitelnosti. *L.I.P.: protein vybraný pro svou schopnost vysoké asimilace

Další informace:

Pigmentace srsti závisí na přítomnosti a distribuci feomelaninových (žlutočervených) a eumelaninových (černých) pigmentových granul v kůře anebo dřeni chlupů a v okolí chlupového váčku. Syntéza těchto pigmentů závisí na příjmu aromatických aminokyselin a na aktivitě tyrosinázy. Zvýšený obsah prekurzorů melaninu pomáhá pokrýt potřeby srsti: pro plné vybarvení srsti je optimální hladina tyrosinu a fenylalaninu vyšší než doporučuje AAFCO ve svých oficiálních doporučeních.* */Biourge a Sergheraert 2002

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám