Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Specific CXD-M Adult Medium Breed 12kg pes - 1512 Kč

Specific CXD-M Adult Medium Breed 12kg pes

Doprava zdarma

Kompletní krmivo pro dospělé, zdravé psy středních plemen (10-25 kg), ve věku 1-7 let.

Skladem: 4 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 15 bodů

1512 Kč (vč. DPH)
ks

Další informace

SPECIFICTM Adult Medium Breed je kompletní vyvážené krmivo pro dospělé psy středně velkých plemen (10 - 25 kg). Krmivo splňuje veškeré požadavky na výživu dospělých psů středně velkých plemen a přispívá k jejich zdraví.

Indikace

Kompletní krmivo pro dospělé, zdravé psy středních plemen (10-25 kg), ve věku 1-7 let.

Vlastnosti a charakteristika krmiva

  • Kompletní, vyvážené krmivo s přiměřeným obsahem energie, odpovídající potřebám středních plemen psů, které napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti.
  • EPA a DHA jsou nenasycené omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže a srsti a zdraví kloubů.
  • Vysoce kvalitní a vysoce stravitelné složky zajišťují maximální využití živin krmiva a tím menší objem výkalů.
  • Obsahuje β 1,3/1,6 –glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.
  • FOS je fermentující vláknina, která stimuluje růst žádoucí střevní mikroflóry a má příznivý vliv na zdravotní stav trávicího traktu.

Doplňující informace

  • Krmivo obsahuje přídavek L-karnitinu. L-karnitin přenáší mastné kyseliny do mitochondrií, stimuluje spalování tuků a chrání svalovou hmotu. V kombinaci se sníženým obsahem energie v krmivu napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti psa.
  • Pro březí a kojící feny středních plemen je doporučeným krmivem SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed.
  • Pro psy středních plemen, starší 7 let, je doporučeným krmivem SPECIFIC™ CGD-M Senior Medium Breed.

Složení:

pšenice, kukuřičný protein, mleté sušené ryby, vepřový tuk, řepné řízky (4 %), minerální látky, hydrolyzát živočišných proteinů, rybí olej, vitamíny a stopové prvky, sušená vejce, výtažek z rozmarýnu. Neobsahuje umělá barviva ani látky zvýrazňující chuť.

Doplňkové látky (na 1 kg): Nutriční doplňkové látky:

vitamín D3 1044 MJ, měď 8 mg (měďnatý chelát glycinu-hydrát), železo 84,8 mg (monohydrát síranu železnatého), zinek 101 mg (zinečnatý chelát glycinu-hydrát), mangan 5,8 mg (manganatý chelát glycinuhydrát), selen 0,16 mg (selenomethionin), jód 2 mg (bezvodý jodičnan vápenatý), přírodní antioxidanty.

Analytické složky:

Metabolizovatelná energie 1561 kJ/100 g (373 kcal/100 g), hrubý protein 22,6 %, hrubé oleje a tuky 11,3 %, hrubá vláknina 2,1 %, hrubý popel 4,9 %, vápník 0,7 %, fosfor 0,62 %, omega-3 mastné kyseliny 0,62 %.

Denní krmná dávka:

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

«zobrazit více«