Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Swiss Natural Dog Adult Lamb 4 kg - 1149 Kč

Swiss Natural Dog Adult Lamb 4 kg

Doprava zdarma

Skladem: >10 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 11 bodů

1149 Kč (vč. DPH)
ks

Další informace

Swiss Natural Adult je vysoce kvalitní, plnohodnotné, superprémiové krmivo ze 100% čerstvého masa pro dospělé psy každé velikosti. Vyrobeno ve Švýcarsku ze švýcarského masa!

Jaký je přínos pro Vašeho psa?

Prvotřídní bílkovina v Swiss Natural pochází z čerstvého jehněčího masa. V každém produktu se používá výhradně jeden jediný druh masa a tím se výrazně snižuje riziko alergie. Zdrojem sacharidů jsou v tomto krmivu vysoce kvalitní a lehce stravitelné brambory. Péči o střevo přebírají obsažené řepné řízky – dodávají stravitelnou a nestravitelnou vlákninu. Lososový olej doplňuje důležité omega mastné kyseliny – pro zdravou kůži a lesklou srst. Předsměs vitamínů a stopových prvků konečně uceluje výživu Vašeho psa s Swiss Natural a činí ji zcela vyváženou!

  • Bez obilí, lepku a laktózy
  • Bez látek zvýrazňujících chuť a vůni

Složení:

Jehněčí maso 72%, brambory 12%, hrachový protein, odcukřené řepné řízky, stopové prvky, vitamíny, hydrolyzované kvasnice, fruktooligosacharidy.

Analytické složky:

Hrubý protein 24%, hrubé oleje a tuky 14%, hrubá vláknina 4,5%, hrubý popel 8%, vlhkost (max.) 30%, vápník 1,5%, fosfor 1%, sodík 0,3%.

Metabolizovatelná energie 2887 kcal/kg, 12.1 MJ/kg.

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00