0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Vitamín/minerál komplex s kalciem 50 g - 50 g - 110 Kč

Doplněk výživy pro býložravé a masožravé plazy a obojživelníky (bez fosforu).

Skladem: 0 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 1 bod

110 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Všechny varianty


Další informace

Obsahuje všechny esenciální vitamíny (D3), minerály a aminokyseliny. Obsahuje 30% jemného mikro-vápníku. Nedostatek vitamínů může způsobit nemoci a nebezpečné deformace.

Krmný návod: aplikujte přímo do krmné dávky býložravým a masožravým plazům. Také živá i mrtvá potrava může být posypána před podáváním vitamíny. Cvrčky dejte do dózy s troškou vitamínového prášku a jemně protřepte-budou lehce poprášeni. Můžete podávat k potravě. Lze také rozpustit ve vodě a cvrčky namočit. Vitamíny podávejte želvám na vlhkou zeleninu (okurka, salát). Vodním želvám posypte masovou stravu.

Návod: 1 lžička cca 1g na 200 g potravy. Zdravým zvířatům podávejte vitamíny 1-2 x týdně. Nemocným zvířatům 3-4 x týdně v malých dávkách.

Vitamínový přípravek skladujte na suchém, chladném a tmavém místě. Vitamíny jsou plně efektivní do data uvedeného na spodu obalu, pokud jsou dodrženy správné podmínky skladování. Tento doplněk stravy může být podáván plazům v porcích do 10% denní dávky, díky vysokému obsahu vit. D a stopových prvků v porovnání s kompletním krmivem.

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám