Vše o nákupu

Způsoby nákupu u vaše-krmivo.cz

Objednávku je možné uskutečnit prostřednictvím e-shopu, telefonicky na čísle +420 739 854 814 (během pracovní doby), e-mailem zaslaným na adresu: objednavky@vase-krmivo.cz či osobně na naší prodejně na Palackého třída 48, Brno 612 00 nebo Valchařská 36, Brno 61400 (Centrum krmiv).

Označení Doprava ZDARMA

Některé karty zboží jsou označeny - Doprava zdarma - znamená to, že tato karta obsahuje jednu či více variant, ke kterým je nabízena doprava zdarma. Nemusí to však platit pro veškere zboží uvedené na této kartě.

Vyřízení objednávky

Brno-město:
Objednávající mají možnost nechat si objednávky doručit našimi řidiči na jakoukoli adresu. Rozvoz je realizován zdarma pro všechny nákupy nad 1000 Kč a pro nákupy produktů s označením ‘‘Doprava zdarma‘‘. Doručení objednávek s nižší cenou je zpoplatněno následovně – nákup v intervalu 490 Kč až 999 Kč částkou pouze 15 Kč, objednávky s cenou pod 490 Kč pak částkou 50 Kč.

Rozvoz okolí Brna: Doručení rozvozem po předchozí telefonické domluvě s kurýrem. Kurýr Vás bude během dvou dní od objednání kontaktovat pro domluvu času doručení. Lokalita rozvozu dle mapy zde.

Doručení zdarma je zde nabízeno pro objednávky nad 1000 Kč, levnější objednávky v intervalu 490 Kč až 999 Kč doručujeme za 40 Kč.

Doručení rozvozem realizujeme v případě platby v hotovosti po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem do dvou pracovních dní od uskutečnění objednávky, nebo do dvou pracovních dní od přijetí platby bankovním převodem či obdržení potvrzení o jejím provedení.

Zboží vždy překontrolujte ihned při převzetí. Pozdější reklamace (chybějící či jiné zboží) nemusí být uznána.

Osobní odběr

Objednávku jakékoliv hodnoty je možné si zdarma vyzvednout na naší prodejně na Palackého Třída 48, Brno 612 00. O přípravě objednávky je zákazník informován sms zprávou a e-mailem.

Dále je možné objednávky vyzvedávat na smluvním výdejním místě Dornych 102-klub Muay Thai Brno. U objednávek od 0Kč do 490Kč připočítáváme poplatek 20Kč, u objednávek od 491Kč do 999Kč je poplatek 10Kč, u objednávek nad 1000Kč je pak vyzvednutí ZDARMA.

Naše prodejna

Výdejní místo MUAY-THAI BRNO

Výše uvedené ceny jsou stejné při platbě v hotovosti i bankovním převodem.

Zaslání objednávky Českou poštou, přepravní službou DPD či na odběrné místo Heurekapoint

Objednané zboží Vám v případě platby dobírkou zašleme zpravidla následující pracovní den po uskutečnění objednávky Vámi zvolenou přepravní společností. Pokud by mělo být realizováno později než druhý pracovní den, budeme Vás o tomto prodlení informovat telefonicky či e-mailem.

Pokud je zboží zasíláno s dopravou zdarma, děje se tak zpravidla u objednávek do 30ti kilogramů prostřednictvím České pošty, u těžších pak přerpavní službou DPD. V případě, že má zákazník zájem o odeslání zboží s dopravou zdarma konkrétním přepravcem, může tento zájem uvést v poznámce zákazníka, pokud bude dopravce změněn, bude zákazníkovi účotván příplatek za reálné zvýšení nákladů na odeslání a to ve výši od 25Kč za každou balíkovou zásilku.


Pro objednávky placené předem bankovním převodem jsou podmínky analogické - objednávka je odeslána zpravidla následující pracovní den po její úhradě či zaslání potvrzení o její realizaci.

Adresa pro podání reklamace či výměny zboží

V případě reklamace čí vrácení zboží je nutné zboží doručit na adresu naší prodejny:

Prodejna vase-krmivo.cz
Palackého třída 48
Brno - Královo Pole 612 00

Okres Brno-město


Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00