Vše o nákupu

Způsoby nákupu u vaše-krmivo.cz

Objednávku je možné uskutečnit prostřednictvím e-shopu, telefonicky na čísle +420 739 854 814 (během pracovní doby), e-mailem zaslaným na adresu: objednavky@vase-krmivo.cz či osobně na naší prodejně na Palackého třída 48, Brno 612 00 nebo Valchařská 36, Brno 61400 (Centrum krmiv).

Označení Doprava ZDARMA

Některé karty zboží jsou označeny - Doprava zdarma - znamená to, že tato karta obsahuje jednu či více variant, ke kterým je nabízena doprava zdarma. Nemusí to však platit pro veškere zboží uvedené na této kartě.

Vyřízení objednávky

Brno-město:
Objednávající mají možnost nechat si objednávky doručit našimi řidiči na jakoukoli adresu. Rozvoz je realizován zdarma pro všechny nákupy nad 1000 Kč a pro nákupy produktů s označením ‘‘Doprava zdarma‘‘. Doručení objednávek s nižší cenou je zpoplatněno následovně – nákup v intervalu 490 Kč až 999 Kč částkou pouze 15 Kč, objednávky s cenou pod 490 Kč pak částkou 50 Kč.

Rozvoz okolí Brna: Doručení rozvozem po předchozí telefonické domluvě s kurýrem. Kurýr Vás bude během dvou dní od objednání kontaktovat pro domluvu času doručení. Lokalita rozvozu dle mapy zde.

Doručení zdarma je zde nabízeno pro objednávky nad 1000 Kč, levnější objednávky v intervalu 490 Kč až 999 Kč doručujeme za 40 Kč.

Doručení rozvozem realizujeme v případě platby v hotovosti po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem do dvou pracovních dní od uskutečnění objednávky, nebo do dvou pracovních dní od přijetí platby bankovním převodem či obdržení potvrzení o jejím provedení.

Osobní odběr

Objednávku jakékoliv hodnoty je možné si zdarma vyzvednout na naší prodejně na Palackého Třída 48, Brno 612 00. O přípravě objednávky je zákazník informován sms zprávou a e-mailem.

Dále je možné objednávky vyzvedávat na smluvním výdejním místě Dornych 102-klub Muay Thai Brno. U objednávek od 0Kč do 490Kč připočítáváme poplatek 20Kč, u objednávek od 491Kč do 999Kč je poplatek 10Kč, u objednávek nad 1000Kč je pak vyzvednutí ZDARMA.

Naše prodejna

Výdejní místo MUAY-THAI BRNO

Výše uvedené ceny jsou stejné při platbě v hotovosti i bankovním převodem.

Zaslání objednávky Českou poštou, přepravní službou DPD či na odběrné místo Heurekapoint

Objednané zboží Vám v případě platby dobírkou zašleme zpravidla následující pracovní den po uskutečnění objednávky Vámi zvolenou přepravní společností. Pokud by mělo být realizováno později než druhý pracovní den, budeme Vás o tomto prodlení informovat telefonicky či e-mailem.

Pokud je zboží zasíláno s dopravou zdarma, děje se tak zpravidla u objednávek do 30ti kilogramů prostřednictvím České pošty, u těžších pak přerpavní službou DPD. V případě, že má zákazník zájem o odeslání zboží s dopravou zdarma konkrétním přepravcem, může tento zájem uvést v poznámce zákazníka, pokud bude dopravce změněn, bude zákazníkovi účotván příplatek za reálné zvýšení nákladů na odeslání a to ve výši od 25Kč za každou balíkovou zásilku.


Pro objednávky placené předem bankovním převodem jsou podmínky analogické - objednávka je odeslána zpravidla následující pracovní den po její úhradě či zaslání potvrzení o její realizaci.

Adresa pro podání reklamace či výměny zboží

V případě reklamace čí vrácení zboží je nutné zboží doručit na adresu naší prodejny:

Prodejna vase-krmivo.cz
Palackého třída 48
Brno - Královo Pole 612 00

Okres Brno-město


Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00