Doprava po ČR zdarma

Získat při nákupu na našem eshopu vaše-krmivo.cz dopravu po České republice zdarma je snadné, eshop Vám nabídne dopravu zdarma vždy pokud:

 

  1. nakoupíte libovolné zboží nad 899 Kč vč. DPH, které současně váží méně než 31kg. Stejně tomu je i v libovolných násobcích, každý násobek ceny zboží nad 899 Kč reprezentuje jeden balík do 31kg zdarma až k Vašim dveřím.
  2. nakoupíte jakoukoliv variantu zboží označenou štítkem "Doprava zdarma". Tento štítek se objevuje na nabídkách výrobků, u kterých je alespoň jedna varianta či velikost balení v jejíž ceně je již doprava zahrnuta. Pro kterou či které varianty či velikosti výrobku doprava zdarma platí se dozvíte v tabulce variant v detailu produktu. Pokud nakoupíte alespoň jedno takto označené zboží, můžete doplnit svůj nákup dalším libovolným zbožím do celkové váhy 31kg a bez ohledu na jeho cenu je doprava po České republice na celou objednávku stále zdarma. Stejné podmínky opět platí i v libovolných násobcích.

 

15101


15102

 

Varianty získání dopravy zdarma lze libovolně kombinovat, v jednom nákupu tedy mohou být podmínky pro získání dopravy zdarma splněny na jednotlivé kusy zásilek podle bodů 1 i 2.

 

 

Krom dopravy doplňuje objednávku i nabídka finančních služeb. Zde platí, že při platbě předem bankovním převodem je cena 0 Kč a v případě hotovostní platby (dobírky) při dopravě mimo Brno je dobírka podle zvoleného přepravce 15 nebo 29 Kč.

 

Před uskutečněním objednávky u nás vždy víte, jakou nabídku dopravy i finančních služeb můžete využít, náš systém automaticky hodnotí každou objednávku podle výše uvedených parametrů a zobrazuje Vám takřka ve 100 % případů nabídku dopravy správně a v souladu s našimi obchodními podmínkami.

 

Zákazníci, kteří na dopravu zdarma nedosáhnou se mohou spolehnout, že i ten nejmenší nákup doručíme až k jejich dveřím za ceny od 75 Kč.

 

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

 

Tým vaše-krmivo.cz
739 854 814
info@vase-krmivo.cz

 

Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00