ROYAL CANIN - BRAND ZÓNA

Zdraví znamená pro každého mazlíčka něco jiného

Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě

Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Najděte správnou stravu pro svého psaKaždá receptura byla vytvořena tak, aby poskytovala výživu přizpůsobenou zdravotním potřebám vašeho mazlíčka, ať už jsou jeho plemeno, věk nebo životní styl jakékoliv.

Všechny produkty
Podle plemene
Specifické problémy
Podle aktivity


Nejprodávanější psí krmiva
Najděte správnou stravu pro svou kočkuSložení každého druhu krmiva bylo sestaveno tak, aby dodávalo výživu přizpůsobenou zdravotním potřebám vašeho mazlíčka bez ohledu na jeho plemeno, věk nebo životní styl.

Všechny produkty
Podle plemene
Specifické problémy
Životní styl


Nejprodávanější kočičí krmiva
Veterinární dietyVeterinární diety slouží k léčbě akutních i chronických onemocnění. Podávejte svému nemocnému mazlíčkovi veterinární dietu a zlepšete tím kvalitu jeho života. Výběr druhu veterinární diety i délku jejího krmení vždy předem konzultujte se svým veterinárním lékařem.


Pro psy
Pro kočky