Způsoby platby

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy můžete uhradit následujícími způsoby:

  • v hotovosti v naší kamenné prodejně na adrese Palackého třída 48, Brno, nebo v pobočce Centrum Krmiv na adrese Valchařská 36, Brno.
  • v hotovosti - dobírkou při převzetí zboží od doručovatele – objednávku hradíte v hotovosti našemu řidiči, nebo řidiči zvolené přepravní společnosti
  • bezhotovostně před dodáním zboží převodem na určený účet. Vyřízení objednávky s platbou převodem lze urychlit zasláním potvrzení o stržení kupní ceny zboží ve prospěch našeho bankovního účtu. Pokud je nám toto potvrzení zasláno na e-mail info@vase-krmivo.cz, považujeme objednávku za zaplacenou a zařazujeme ji do expedice již před připsáním úhrady na náš účet.
  • ePlatba je zdarma, není nutné zasílat potvrzení o stržení kupní ceny. Vše probíha online, Vaše objednávka bude ihned zařazena do expedice.
  • Platba kartou je zdarma, není nutné zasílat potvrzení o stržení kupní ceny. Vše probíha online, Vaše objednávka bude ihned zařazena do expedice.

Zákazník má možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení eshopu. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s

Účet pro platby předem pro ČR: 2783815044/5500 vedený u Raiffeisen bank a.s., jako variabilní symbol slouží číslo objednávky.


Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00