Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Chovatelské potřeby pro králíky, fretky a jiná malá zvířata

V chovatelských potřebách pro malá zvířata naleznete vše, co ke svému spokojenému životu potřebuje králík, morče, křeček nebo činčila.

Krmte svého králíka, morče nebo činčilu kvalitními granulemi a směsmi. Mezi ty superprémiové patří granule Supreme, Care+ nebo Versele Laga. Stravu svého mazlíčka pravidelně doplňujte pamlsky, okusovacími tyčinkami a vitamíny. Své hlodací instinkty králíci, morčata i činčily uspokojí při hlodání minerálních kamenů. Zapomenout nesmíte na seno a sušené bylinky, které tvoří základ jídelníčku králíků a hlodavců.

Každé zvířátko potřebuje svůj domeček. Proto vám nabízíme velké klece pro králíky, menší klece pro morčata, vysoké klece pro činčily i roztomile malé klece pro křečky. Klec vybavte domečkem, miskou a napáječkou. Na dno nasypte podestýlku. Chovatelé si oblíbili například podestýlku Asan, které skvěle saje vlhkost i pachy.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a my vám doporučíme vhodné krmivo pro králíky, morčata, činčily, křečky i další chovatelské vybavení pro vaše malé zvířátko.