0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Repelent Absorbine UltraShield EX, láhev s rozprašovačem - 946 ml - 1199 Kč

Repelent Absorbine UltraShield EX, láhev s rozprašovačem

Doprava zdarma

Špičkový americký repelent

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 21 %
Bonus klub: 11 bodů

1199 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Špičkový americký repelent na českém trhu! Opravdu účinný repeletn s dlouhotrvajícícm účinkem. HUbí a dopuzuje přes 70 druhů hmyzu včetně několika druhů ovádů a klíšťata, která mohou přenášet lymeskou boreliózu.

V USA se jedná o jeden z nejoblíbenějších repelentů na koně, poníky a psy s prodlouženým účinkem, který je silnou konkurencí jiného oblíbeného repelentu s až 14ti denní účinností. Evropská legislativa bohužel neumožňuje udávat informace o použití repelentu na koně na etiketě výrobků s vyšším než podlimitním obsahem pyretroidů.

Hubí a odpuzuje přes 70 druhů hmyzu a klíšťat.

Obsahuje účinné insekticidní a repelentní látky, jejichž původ je odvozen z látek obsažených v květech kopretin

Repelentní účinek vydrží aktivní až 17 dnů

Obsahuje řadu ochranných krémů a kondicionérů včetně aloe a lanolinu.

Odolný vůči povětrnostním vlivům, potu, slunečnímu záření.

Vodou rozpustný přípravek. Hubí a odpuzuje dotěrný hmyz až po dobu 17 dní. Hubí a odpuzuje mušky koňské, stájové, pastvinové, lesní, včetně ováda, bodalky stájové, mouchy evropské, mouchy dobytčí, bodalky malé, bzikavky slepoočky, mouchy domácí, muchničky, bzučivky zední, smutnice, komárů, muchniček, pakomárců, klíštěte tichomořského, klíštěte amerického, blechy písečné, klíštěte Dermacentor variabilis, klíštěte psího, klíštěte Amblyomma maculatum, blech a vší. Díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům odpuzuje a chrání proti hmyzu, slunci, potu, vodě, prachu a špíně.

POUŽITÍ POSTŘIKEM:

Produkt lze aplikovat postřikem. Odstraňte špínu a prach, před nanášením lze umýt šamponem. Nanášejte lehce sprej a zároveň jej případným kartáčováním krouživým pohybem vpravujte tak, aby bylo pokrytí sprejem dostatečné, přípravek však nesmí skapávat a ošetřené místo nesmí být promočeno! Pozor na zasažení očí a sliznic Aplikaci opakujte každých 7-10 dní za normálních podmínek pro počáteční aplikaci. S rostoucí ochranou aplikaci opakujte každých 12-17 dní dle potřeby. Pro dosažení nejlepšího výsledku aplikujte také pokaždé po umytí nebo zmoknutí v silném dešti.

 

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám