Vše o nákupu

Způsoby nákupu u vaše-krmivo.cz

Objednávku je možné uskutečnit prostřednictvím e-shopu, telefonicky na čísle +420 739 854 814 (během pracovní doby), či osobně na naší prodejně na Palackého třída 924/105, 61200 Brno - Královo Pole nebo Loosova 1, 63800, Brno - Lesná.

Označení Doprava ZDARMA

Některé karty zboží jsou označeny - Doprava zdarma - znamená to, že tato karta obsahuje jednu či více variant, ke kterým je nabízena doprava zdarma. Nemusí to však platit pro veškere zboží uvedené na této kartě. Bližší infoemace týkající se dopravy po ČR zdarma naleznete zde: https://www.vase-krmivo.cz/doprava-po-cr-zdarma

Vyřízení objednávky

Brno-město:
Objednávající mají možnost nechat si objednávky doručit našimi řidiči na jakoukoli adresu. Rozvoz je realizován zdarma pro všechny nákupy nad 899 Kč a pro nákupy produktů s označením ‘‘Doprava zdarma‘‘. Doručení objednávek s nižší cenou je zpoplatněno následovně – nákup v intervalu 490 Kč až 899 Kč částkou pouze 29 Kč, objednávky s cenou pod 490 Kč pak částkou 89 Kč.

Rozvoz okolí Brna: Doručení rozvozem po předchozí telefonické domluvě s kurýrem. Kurýr Vás bude během dvou dní od objednání kontaktovat pro domluvu času doručení. Lokalita rozvozu dle mapy zde.

Doručení zdarma je zde nabízeno pro objednávky nad 899 Kč, levnější objednávky v intervalu 490 Kč až 899 Kč doručujeme za 79 Kč.

Doručení rozvozem realizujeme v případě platby v hotovosti po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem do dvou pracovních dní od uskutečnění objednávky, nebo do dvou pracovních dní od přijetí platby bankovním převodem či obdržení potvrzení o jejím provedení.

Zboží vždy překontrolujte ihned při převzetí. Pozdější reklamace (chybějící či jiné zboží) nemusí být uznána.

Osobní odběr

Objednávku jakékoliv hodnoty je možné si zdarma vyzvednout na naší prodejně na Palackého třída 924/105, 61200 Brno - Královo Pole. O přípravě objednávky je zákazník informován sms zprávou a e-mailem.

Stejné podmínky platí i pro naši druhou prodejnu na adrese Loosova 1, Brno 638 00.

Prodejna Palackého

Prodejna Loosova

Výše uvedené ceny jsou stejné při platbě v hotovosti i bankovním převodem.

Zaslání objednávky Českou poštou, přepravní službou DPD či na výdejní místa Zásilkovny

Objednané zboží Vám v případě platby dobírkou zašleme zpravidla do dvou pracovních dní po uskutečnění objednávky Vámi zvolenou přepravní společností. Pokud by mělo být realizováno později než druhý pracovní den, budeme Vás o tomto prodlení informovat telefonicky či e-mailem.

Pro objednávky placené předem bankovním převodem a přes online platební bránu jsou podmínky analogické - objednávka je odeslána zpravidla následující pracovní den po její úhradě či zaslání potvrzení o její realizaci.

Adresa pro podání reklamace či výměny zboží

V případě reklamace čí vrácení zboží je nutné zboží doručit na adresu naší prodejny:

Prodejna vase-krmivo.cz
Palackého třída 924/105,

61200 Brno - Královo Pole


Okres Brno-město

nebo

Prodejna vase-krmivo.cz
Loosova 1
Brno - Lesná 638 00


Nově jsme k dispozici i pro slovenskou klientelu

- doprava na Slovensko:


V případě zájmu o dodání zboží na Slovensko využijte prosím naši slovenskou službu - samostatný e-shop: https://www.vasekrmivo.sk

Na Slovensko dodáváme veškerý sortiment s možností doručení Slovenskou poštou, DPD či Zásilkovnou.


Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00