Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Bio-Life Petal Cleanse/C - 350 ml - 599 Kč

Bio-Life Petal Cleanse/C

Sleva pro registrované

Jediný přípravek na českém trhu, který šetrně a přitom účinně odstraňuje ze srsti a peří alergeny

Skladem: 0 ks

DPH: 21 %
Bonus klub: 5 bodů

599 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Všechny varianty


Další informace

PETAL CLEANSE/C – pro kočky, ptactvo a drobná domácí zvířata.

Petal Cleanse™/C je jediný přípravek na českém trhu, který šetrně a přitom účinně odstraňuje ze srsti a peří alergeny, tzn. příčinu alergických reakcí u lidí.

Jak funguje:

Přípravek účinkuje na čisticí a hydratační bázi. Účinné čisticí látky obalí a zneutralizují alergeny pocházející zejména ze slin a odumřelých šupin kůže zvířete. Zvlhčující složky pak zkvalitňují kůži a srst, a tím snižují nežádoucí línání.

Jednoduché použití:

Na kočky a drobné hlodavce: Vyčešte nebo vykartáčujte zvíře a odstraňte tak odumřelou srst. Na houbičku nebo hadřík naneste 20–25 ml přípravku a vytřete srst po i proti směru růstu chlupů. Vysušte srst ručníkem, abyste odstranili obalené a zneutralizované alergeny. Tento postup opakujte 1× týdně.

Na ptactvo: Nalijte 20–30 ml přípravku do čisté láhve s rozprašovačem. Šetrně postříkejte zvíře i jeho trus v kleci. Udržujte zvíře v teple, dále od průvanu, než peří vyschne. Tento postup opakujte 1× týdně.

Rychlost účinku:

Lidé, kteří trpí kontaktními alergiemi, mohou být se psem v přímém kontaktu ihned, co jej někdo jiný ošetřil první dávkou přípravku. Lidé reagující na vzdušné alergeny musejí počkat na snížení kontaminace ve vzduchu 2 až 3 týdny. Ošetřujete-li zvíře tímto způsobem kvůli příbuznému nebo známému, který vás pravidelně navštěvuje, měli byste tedy přípravek začít aplikovat nejlépe 3 týdny před jeho návštěvou.

Jedno balení přípravku o objemu 350 ml vydrží při péči o průměrné domácí zvíře zhruba 3 měsíce.

Složení přípravku: Aqua, Quaternium-26, Glycerin, Quaternium-22, Panthenol, Aloe barbadensis, Steartrimonium hydroxyethyl hydrolyzed collagen, Tilia cordata, Rosmarinus officinalis, Hydrolized collagen, Allantoin, Phenoxyethanol, Methyldibromo glutaronitrile.

Petal Cleanse je vítězem testu spotřebitelů Britské nadace pro alergii. Přípravek díky své účinnosti získal „Cenu spotřebitele“, kterou uděluje Britská nadace pro alergii. Cenu obdržel na základě názorů spotřebitelů, kterým se zlepšil zdravotní stav a duševní pohoda. Vzorky výrobku Petal Cleanse™ a sesbírané postřehy prošly porotou nadace, která názory spotřebitelů prověřila.

«zobrazit více«