Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Zimní oblečení pro psy - rozmar nebo nutnost?

Klepe se váš pejsek při venčení zimou? Choulí se zimomřivě u domovních dveří a odmítá jít ven? Nejvyšší čas, abyste mu pořídili zimní vybavení, než udeří opravdové mrazy. Přečtěte si, proč není oblečení pro pejsky bohapustý módní výstřelek.

Předejdete teplotnímu šoku

Rozdíl teplot mezi bytem a venkovním prostředím tvoří v zimě až desítky stupňů Celsia. A na to nejsou psi, kteří převážnou většinu dne pobývají uvnitř vyhřátého domu, připraveni. Obzvláště malá plemena nebyla vůbec pro pobyt v mrazech vyšlechtěna a zimní venkovní teploty špatně snášejí. V pokročilejším podzimu a v zimě proto venku snadno prochladnou a onemocní. Pokud vlastníte plemeno, u kterého je potřeba srst upravovat, rozhodně ho v tomto počasí nenechávejte stříhat dohola.

Aby byl pejsek v suchu a teple

Funkční vlastnosti oblečení pro psy oceníte při deštivém, větrném i blátivém počasí. Psi s krátkýma nohama si ve sněhu neurousají a nenastudí bříško a i krysaříci v teplém oblečení pobíhají ve sněhu s nadšením. Zimní oblečení pro psy užijete i u starých a nemocných psů, kteří při ofouknutí trpí na bolavá záda, onemocnění ledvin a jejich tepelná termoregulace už má také nejlepší léta za sebou. Pohled na spokojeného, nadšeně se venčícího psího seniora v teplém kabátku vás rozhodně potěší.

Z jakého zimního oblečení pro psy máte na výběr?

  • kabáty a bundy pro psy zahřejí záda i těm největším psím zmrzlíkům a neprofouknou
  • pláštěnky ochrání psy před promoknutím na kůži
  • svetry a mikiny se hodí ze začátku zimy a při teplotách nad nulou
  • botičky zachrání psům kůži na tlapkách, kterou rozežírá posypová sůl
  • a díky svítícímu obojku najdete svého psa i v té největší tmě
Nenechte svého pejska zimě napospas a vyberte mu funkční a pěkné zimní oblečení.