Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Automatické krmítko PetSafe, Smart Feed 2.0 - 5204 Kč

Automatické krmítko PetSafe, Smart Feed 2.0

Doprava zdarma

Vhodné pro psy a kočky Díky tomuto krmítku pro psy a kočky si můžete naplánovat, monitorovat a upravovat rozvrh jejich krmení na dálku pomocí snadno použitelné aplikace pro smartphony. Stáhněte si bezplatnou aplikaci do svého telefonu nebo mobilního zařízení, připojte feeder k domácí síti Wi-Fi a vychutnejte si pohodlné plánování jídla odkudkoliv. V krmítku je zásobník na 5,6 litru suchého nebo polo vlhkého krmiva. Unikátní design dokáže podávat různé tvary a velikostí suchých granulí a zároveň zabraňuje jejich uvíznutí.

Skladem: 3 ks

DPH: 21 %
Bonus klub: 52 bodů

5204 Kč (vč. DPH)
ks

Další informace

Popis

Díky tomuto krmítku můžete naplánovat, monitorovat a upravovat rozvrh krmení domácích miláčků na dálku pomocí jednoduché aplikace pro smartphony. Stáhněte si bezplatnou aplikaci do svého telefonu nebo mobilního zařízení, připojte produkt k domácí síti Wi-Fi a vychutnejte si pohodlné plánování krmení odkudkoliv. V krmítku je zásobník na 5678 ml suchého nebo polovlhkého krmiva. Unikátní design dokáže podávat různé tvary a velikosti suchých granulí a zároveň zabraňuje jejich uvíznutí. Dávkování je možné naplánovat až 12x za den, a to v dávkách od 29 ml až do 946 ml. Možnost nastavení pomalého dávkování až po dobu 15 minut („Slow feed"). "Low Food Sensor" zašle upozornění na nízké množství krmiva i prázdný zásobník. Navíc s funkcí "Feed Now" můžete podat krmivo okamžitě přímo z aplikace telefonu či stisknutím tlačítka na přístroji. Krmítko vydá krmení podle naprogramovaného plánu i v případě ztraceného připojení WiFi. Miska z nerezové oceli s odnímatelným držákem, která je součástí balení, zabraňuje převrácení nebo přemístění misky. Všechny komponenty, které slouží na výdej krmiva (víko, zásobník, miska a držák misky) jsou vhodné do myčky.

K propojení automatického krmítka PetSafe® Smart Feed s aplikací smartphonu je potřebný bezdrátový router 2,4 GHz (802.11b / g / n). Zařízení, kompatibilní s mobilní aplikací, jsou telefony iPhone nebo iPod se systémem iOS 9.0 nebo novějším a kompatibilní smartphony s Androidem verze 6.0 nebo novější.
Automatické krmítko Smart Feed lze napárovat se smartphony více členů rodiny. Z jednoho smartphonu je zároveň možné ovládat i více krmítek.

Klíčové vlastnosti

  • Ovládání odkudkoli pomocí smartphonu
  • Snadné naprogramování počtu jídel, doby i velikosti porce
  • Nastavte až 12 krmných dávek přesně dle potřeby vašeho mazlíčka
  • Pojme až 5 678 ml suchého krmiva (24 šálků)
  • Vhodné pro kočky a malé až střední psy
  • Snadná údržba

Obsah balení

  • Automatický dávkovač krmiva pro domácí zvířata
  • Miska z nerez oceli
  • Síťový adaptér
  • Návod k obsluze

Používá síťový adaptér, který je součástí balení nebo 4 ks baterií typu D (nejsou součástí balení).

«zobrazit více«