0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Automatické krmítko PetSafe, Smart Feed 2.0 - 4999 Kč

Automatické krmítko PetSafe, Smart Feed 2.0

Doprava zdarma

Vhodné pro psy a kočky Díky tomuto krmítku pro psy a kočky si můžete naplánovat, monitorovat a upravovat rozvrh jejich krmení na dálku pomocí snadno použitelné aplikace pro smartphony. Stáhněte si bezplatnou aplikaci do svého telefonu nebo mobilního zařízení, připojte feeder k domácí síti Wi-Fi a vychutnejte si pohodlné plánování jídla odkudkoliv. V krmítku je zásobník na 5,6 litru suchého nebo polo vlhkého krmiva. Unikátní design dokáže podávat různé tvary a velikostí suchých granulí a zároveň zabraňuje jejich uvíznutí.

Skladem: 2 ks

DPH: 21 %
Bonus klub: 49 bodů

4999 Kč (vč. DPH)
ks

Další informace

Automatické krmítko PetSafe, Smart Feed 2.0

Díky tomuto krmítku pro psy a kočky si můžete naplánovat, monitorovat a upravovat rozvrh jejich krmení na dálku pomocí snadno použitelné aplikace pro smartphony. Stáhněte si bezplatnou aplikaci do svého telefonu nebo mobilního zařízení, připojte feeder k domácí síti Wi-Fi a vychutnejte si pohodlné plánování jídla odkudkoliv. V krmítku je zásobník na 5,6 litru suchého nebo polo vlhkého krmiva. Unikátní design dokáže podávat různé tvary a velikostí suchých granulí a zároveň zabraňuje jejich uvíznutí.

Dávkování je možné naplánovat až 12-krát denně od 29ml až do 946 ml na 1 porci. Možnost nastavení pomalého krmení vám umožňuje dávkování v malém množství až po dobu 15 minut. Navíc s funkcí "Feed Now" můžete podat krmivo okamžitě přímo z aplikace telefonu nebo stisknutím tlačítka v krmítka.

Miska z nerezové oceli s odnímatelným držákem, která je součástí balení, zabraňuje převrácení nebo přemístění misky. Všechny komponenty, které slouží na výdej krmiva jsou vhodné do myčky. K propojení automatického krmítka PetSafe® Smart Feed s aplikací smartphonu je potřebný bezdrátový router 2,4 GHz (802.11b / g / n). Zařízení, kompatibilní s mobilní aplikací, jsou telefony iPhone nebo iPod se systémem iOS 9.0 nebo novějším a kompatibilní smartphony s Androidem verze 6.0 nebo novější.

Automatické krmítko Smart Feed lze napárovat se smartphony více členů rodiny. Z jednoho smartphonu je zároveň možné ovládat i více krmítek.

Hlavní vlastnosti digitálního krmítka PetSafe, Smart Feed

» Programování se smartphonem - Pomocí smartphonu můžete ovládat čas stravování vašeho domácího mazlíčka odkudkoliv
» Upozornění na smartphone - Dostávejte upozornění, když je váš miláček krmen, je nízká hladina krmiva nebo je krmítko prázdné
» Naprogramovatelné dávkování krmiva - Pokud dojde ke ztrátě připojení Wi-Fi, krmítko vydá stravu podle nastavení, které jste zadali
» Přizpůsobené časy krmení - nastavte až 12 jídel na krmení dle potřeby vašeho domácího mazlíčka
» Možnost Feed Now - umožňuje krmení vašeho domácího mazlíčka mimo obvyklých časů krmení
» Flexibilní porce - dávkování v objemu od 29ml až do 946ml na porci
» Slow Feed - funkce pomalého krmení umožňuje, aby se jídlo větší než 29ml dávkovalo pomalu po dobu 15 minut
» Low Food Sensor - vás automaticky upozorní na nízké množství krmiva. Upozornění dostanete i v případě, že se zásobník vyprázdní
» Snadná údržba - Víko, zásobník, miska a držák mísy jsou omyvatelné v myčce
» Vhodné zejména pro kočky a malé nebo střední psy

Obsah balení

» Automatický dávkovač krmiva pro domácí zvířata
» Miska z nerezavějící oceli
» Návod k obsluze
«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám