Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Antiparazitika pro kočky

Ošetřete svou kočku proti parazitům a ochraňte ho před nebezpečnými nemocemi.

Pořiďte kočce ochranu proti parazitům ještě dříve, než nějaké chytne. Vybrat si můžete mezi obojky proti klíšťatům a blechám a pipetami. Pokud sáhnete po obojku, nemusíte celou sezónu žádné blechy ani klíšťata řešit. I kočky, které obojek nikdy nenosily, se s ním rychle sžijí. Mezi opravdu fungující obojky patří značky Bolfo, Beaphar nebo Foresto. Pipetu s účinnou látkou kápnete kočce za krk a o klíšťata se nemusíte starat po dobu 4 týdnů a o blechy až po dobu 5 týdnů. Obojek vždy vybírejte přiměřeně krku kočky a pipetu dávkujte podle její váhy. Vyzkoušejte například pipetu Frontline pro kočky.

Chytla váš kočka blechy? Vykoupejte ji v šamponu proti blechám a hnidy vyčešte velmi jemným hřebenem blešákem. Nezapomeňte také koupit sprej Bio kill a ošetřete jim všechna místa, kde si kočka hověla (škrabadlo, sedačku, koberec apod.). Přisátá klíšťata zase spolehlivě odstraníte háčkem na klíšťata. Klíště jednoduše zaháknete, párkrát otočíte a je venku. Po jeho odstranění pro jistotu udělejte své kočce domácí test na boreliózu.

Antiparazitika se dělí na chemická a přírodní, chemická nabízí delší a často větší účinnost, je ale třeba je vnímat jako jakákoliv jiná léčiva a pečlivě se seznámit s příbalovou informací. Zvláštní opatrnost je při výběru nutná zejména pokud se v domácnosti nachází další zvířectvo a malé děti. Nepodceňuje výběr přípravku a v případě, že si nejste jisti, neváhejte se na nás před nákupem obrátit. Přírodní antiparazitika mají i přes svou kratší dobu účinnosti stále větší oblibu, přírodní silice s repelentním účinkem také pomáhají držet nebezpečné parazity a hmyz dál od Vašeho domácího mazlíčka, nejoblíbenějšími jsou Beaphar Bio Band, přípravky Dr. Pet nebo Sergeanťs Green obojek pro kočky.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a my vám doporučíme vhodná antiparazitika pro vaši kočičku.

 

Řazení podle názvu: up down
Počet: 12 24 36