České slaměné pelety - 9 kg / 13,5 l ze 130 l řezané slámy - 269 Kč

České slaměné pelety

Sleva pro registrované

Vysoce absorpční přírodní stelivo pro domácí a hospodářská zvířata je vyrobena z pšeničné slámy a slisována do peletek. Pšeničná sláma je vypěstována i zpracována v ČR. Pohlcuje pachy, lze kompostovat, absorbuje až 400 % tekutin, urychluje stlaní. Ekologický produkt každým směrem.

Dostupnost: skladem

DPH: 21 %
Bonus klub: 2 body

269 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

 

Slaměné pelety

Slaměné peletky slouží jako stelivo pro domácí mazlíčky(pro morčata, potkany, myši, křečky, kočky, králíčky, exotické ptactvo, hady) i hospodářská zvířata a nabízí řadu výhod:

  • dokáží absorbovat téměř čtyřnásobek tekutin,
  • pohlcují pachy,
  • zrychlují stlaní,
  • jsou plně kompostovatelné.

Slaměné pletky jsou vyrobené v České republice ze pšeničné slámy, která vyrostla v České republice. Tedy k celkovému ekologickému přínosu využití čistě přírodní kompostovatelné suroviny, můžeme ještě přičíst/odečíst ekologický dopad na přepravu surovin (vyrábí se přímo tam, kde se pěstuje).

Návod na použití: Určeno jako stelivo pro morčata, potkany, myši, křečky, kočky, králíčky, exotické ptactvo, hady, kozy, koně atd.

Nejprve důkladně vyčistěte klec/terárium/toaletu od staré podestýlky. Naplňte klec/terárium/toaletu novou vrstvou podestýlky, asi 2 – 3 cm. Odstraňujte pravidelně znečištěnou část podestýlky a doplňujte odebrané množství novou podestýlkou. V případě potřeby vyměňte kompletně celou podestýlku za novou.

Složení: 100% pšeničná sláma českého původu

«zobrazit více«