Foot protect ochranná emulze na tlapky - 100g - 219 Kč

Foot protect ochranná emulze na tlapky

Odesíláme dnes

Ochranná emulze nové generace určená k dlouhodobé péči o tlapky Vašeho psa nebo kočky s vysokým obsahem hořčíku. Je vhodná pro běžné používání i pro extrémní prostředí, jako je solný sněhový roztok nebo rozpálený asfalt.

Skladem: >10 ks
Předpokládaná expirace: 31.10.2027

DPH: 21 %
Bonus klub: 2 body

219 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Protektivní emolient. Účinné látky: hořčík, olivový olej čistoty AA 100 g emulze Složení: čištěná voda, hydroxid hořečnatý, olivový olej AA 1.     

Foot protect je ochranná emulze nové generace určená k dlouhodobé péči o tlapky Vašeho psa nebo kočky s vysokým obsahem hořčíku. Je vhodná pro běžné používání i pro extrémní prostředí, jako je solný sněhový roztok nebo rozpálený asfalt. 

Jak správně používat foot protect?  Foot protect nanášejte v dostatečném množství na jednotlivé tlapky zvířete a dobře rozetřete. Případné přebytečné množství pak otřete hadříkem. Foot protect používejte 1x denně, nejlépe vždy ráno. V případě agresivního vnějšího prostředí (solený sníh, rozpálený asfalt) používejte foot protect 2x denně, ráno i večer. Přípravek je možné používat dlouhodobě, nevyvolává žádné alergické reakce.

Po otevření skleněného obalu spotřebujte přípravek do 60 dnů. Uchovávejte jej v suchu při teplotě 10-25°C.

«zobrazit více«