0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Alavis Sanicell pro psy a kočky 60cps - 1 ks - 539 Kč

Účinný přípravek k regeneraci jater, podpoře imunity a ochraně před vznikem nádorových onemocnění

Dostupnost: obvykle skladem

Běžná cena: 599 Kč
Ušetříte: 60 Kč

DPH: 15 %
Bonus klub: 5 bodů

539 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Účinky Sanicellu: zvyšuje ochranu před vznikem nádorových onemocnění (ověřeno řadou studií)

Inositol pomáhá jaterním buňkám překonat zvýšenou zátěž, která je způsobena používáním léků a chemoterapiemi působí antioxidačně a detoxikačně podporuje inhibici metastáz ochraňuje před vznikem močových kamenů      Co je Sanicell?

Sanicell je patentovaná směs inositolu, Ca2+- Mg2+ a IP6 (inositolhexa­fosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují.

Hlavní význam těchto látek je spatřován v posílení imunity a zvýšení ochrany před nádorovým onemocněním.  

Co je IP6 a Inositol?

Jedná se o přírodní látky, které se vyskytují, ve velkém množství, zejména v semenných obalech luštěnin a obilovin a také v ořeších.

Inositol funguje v organismu jako látka podporující činnost jater a nervů. Pomáhá také při diabetických obtížích a rovněž pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a triacylglycerolů. Suplementace inositolem se též využívá pro obnovení fyziologické funkce jater po infekčním zánětu jater a po jiných dlouhodobých onemocněních.  

Jak Sanicell působí?

Sanicell se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Inocell patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál "vnutit". Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze).

K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto "přirozených zabíječů" se zvyšuje při podání Sanicell. Užíváním Sanicellu lze podpořit ochranu zvláště u nás hojně rozšířené rakoviny tlustého střeva a mléčné žlázy. Sanicell je silným antioxidantem, čímž brání vzniku volných radikálů.

Dále je také prokazatelným účinným prostředkem potlačujícím proces rozvinutí zánětů. Mezi specifické účinky Sanicellu, patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů, a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi. Tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané (podporují vznik volných radikálů). Aby touto svou schopností nezpůsoboval ztráty nezbytných iontů vápníku a hořčíku, jsou tyto ionty součástí přípravku Sanicell.  

Způsob použití: Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, event. rozdrcené do krmiva. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

Dávkování:

Hmotnost psa, kočkyDenní dávka 1 - 5 kg 1/4 - 1/2 tablety 5 - 10 kg 1/2 - 1 tableta 10 - 20 kg 1 - 2 tablety 20 - 30 kg 2 - 3 tablety 30 - 40 kg 3 - 4 tablety 40 - 50 kg 4 - 5 tablety 50 - 60 kg 5 - 6 tablet 60 - 70 kg 6 - 7 tablet 70 a více kg 7 - 8 tablet

V případě nádorových onemocnění je možné na začátku podávání denní dávku 2× - 3× zvýšit.

Balení: 60 tablet

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám