0
Vyzkoušejte nové vyhledávání

Arpalit Neo spray 150ml - 1 ks - 145 Kč

Forma spreje je pro svou snadnou aplikaci vhodná především pro velká zvířata a jejich příbytky. Aplikační forma spreje poskytuje velmi jemné kapky, které jsou vhodné také pro hubení parazitů malých druhů živočichů, jako jsou myši nebo drobné druhy exotického ptactva.

Skladem: >10 ks

DPH: 21 %
Bonus klub: 1 bod

145 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Přípravky Arpalit® Neo používejte k běžnému ošetření srsti i k ochraně proti opakovanému napadení parazity. Nevhodné pro Kočky!!!

Při pravidelném ošetření přípravky Arpalit® Neo chráníte svého miláčka před napadením ektoparazity a před závažnými nemocemi přenášenými klíšťaty jako je lymská borelióza, ehrlichióza nebo babezióza při cestách do jižních zemí.

Trojí insekticidní účinek:

likvidační: zabíjí dospělé ektoparazity,

ovicidní: usmrcuje jejich vajíčka,

larvicidní: usmrcuje larvy ektoparazitů, čímž dochází k zabránění nástupu nové populace a dochází tím k zastavení vývojového řetězce.

ARPALIT Neo spray 150 ml: forma spreje je pro svou snadnou aplikaci vhodná především pro velká zvířata a jejich příbytky. Aplikační forma spreje poskytuje velmi jemné kapky, které jsou vhodné také pro hubení parazitů malých druhů živočichů, jako jsou myši nebo drobné druhy exotického ptactva.

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám