Veterinární diety pro psy

Veškeré Veterinární diety, které u nás nakoupíte, jsou určeny pro český trh. Nakupujeme výhradně od českých distributorů, tedy od těch, které využívají i veterinární ordinace.

Veterinární diety slouží k léčbě akutních i chronických onemocnění. Podávejte svému nemocnému pejskovi veterinární dietu a zlepšete tím kvalitu jeho života. Výběr druhu veterinární diety i délku jejího krmení vždy předem konzultujte se svým veterinárním lékařem, s výběrem značky krmiva Vám pak rádi pomůžeme.

Mezi chronická onemocnění, při kterých je nutné krmit psa veterinární dietou, patří například akutní i chronické gastrointestinální obtíže (akutní průjem, potravinové intolerance, malabsorbce apod.), nemoci močového traktu související například s tvorbou struvitových kamenů, cukrovka, onemocnění ledvin, jater nebo srdce či dermatologické potíže. Samostatnou kapitolu představuje obezita, která zatěžuje klouby a celý organismus. 

Někteří psi suché dietní granule odmítají. Pro ty máme v nabídce chutné dietní konzervy, které podporují žravost psa a zlepšují přijímání krmiva. Mezi nejkvalitnější značky veterinárních diet patří italské diety Vet life, francouzské Specific, nebo holandské diety Trovet. Oblíbenými značkami jsou i veterinární diety Royal Canin, Eukanuba či Hill’s.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a my vám doporučíme vhodnou značku diety pro vašeho pejska pro indikaci zvolenou Vaším veterinárním lékařem.

 

Řazení podle názvu: up down
Počet: 12 24 36