Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Antiparazitika pro psy

Ošetřete svého psa proti parazitům a ochraňte ho před nebezpečnými nemocemi.

Pořiďte svému pejskovi ochranu proti parazitům ještě dříve, než nějaké chytne. Vybrat si můžete mezi obojky proti klíšťatům, blechám a všenkám, pipetami a spreji. Pokud sáhnete po chemickém obojku, nemusíte takřka celou sezónu žádné blechy ani klíšťata řešit. Mezi opravdu fungující obojky patří značky Scalibor, Foresto, Kiltix, nebo Bolfo. Pipetu s účinnou látkou kápnete pejskovi za krk, větším psům i ke kořeni ocasu a o klíšťata se nemusíte starat po dobu 4 týdnu a o blechy až po dobu 8 týdnů. Obojek vždy vybírejte přiměřeně krku pejska a pipetu dávkujte podle jeho váhy. Vyzkoušejte například pipetu Frontline pro psy.

Chytl váš pes blechy? Vykoupejte ho v šamponu proti blechám a hnidy vyčešte velmi jemným hřebenem, blešákem. Nezapomeňte také koupit sprej Bio kill, nebo Arpalit a pečlivě vystříkat všechny pelechy, koberce a polštáře, na kterých si pejsek hověl. Arpalitem můžete ošetřit i samotného pejska. Přisátá klíšťata zase spolehlivě odstraníte háčkem na klíšťata. Klíště jednoduše zaháknete, párkrát otočíte a je venku. Po jeho odstranění pro jistotu pejskovi udělejte domácí test na boreliózu.

Antiparazitika se dělí na chemická a přírodní, chemická nabízí delší a často větší účinnost, je ale třeba je vnímat jako jakákoliv jiná léčiva a pečlivě se seznámit s příbalovou informací. Zvláštní opatrnost je při výběru nutná zejména pokud se v domácnosti nachází další zvířectvo a malé děti. Nepodceňuje výběr přípravku a v případě, že si nejste jisti, neváhejte se na nás před nákupem obrátit. Přírodní antiparazitika mají i přes svou kratší dobu účinnosti stále větší oblibu, přírodní silice s repelentním účinkem také pomáhají držet nebezpečné parazity a hmyz dál od Vašeho domácího mazlíčka, nejoblíbenějšími jsou Beaphar Bio Band, přípravky Dr. Pet.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a my vám doporučíme vhodná antiparazitika pro vašeho pejska.

 

Řazení podle názvu: up down
Počet: 12 24 36