Pamlsky, pochoutky a odměny pro psy

Pozitivní motivace funguje nejlépe. Odměňujte svého pejska pamlsky a posilněte pouto mezi vámi.

Psi milují pochoutky. Proto vám nabízíme široký sortiment pamlsků pro psy všech různých druhů a tvarů. Psa byste měli odměňovat zejména při výcviku. Pořiďte si pro tyto účely sušené masové pamlsky nebo nejrůznější sušené vnitřnosti, kterými ho rychle odměníte. Nezapomeňte ani na oblíbené biskvity, piškoty, salámky a kostičky pro psy, kterými pejskovi zpestříte jídelníček.

Žvýkací pamlsky představují pro pejsky zábavu i užitek v jednom. Pejsek se při jejich kousání a žužlání skvěle zabaví a skvěle si vyčistí zuby. Dentální pamlsky pro psy slouží jako prevence vzniku zubního kamene, který způsobuje zápach z tlamy. U štěňat navíc žvýkání pamlsků napomáhá správné výměně zubů. Pro štěňátka máme kromě toho v nabídce speciální pamlsky pro štěňata. Obsahují více vápníku než běžné psí pamlsky a přispívají tak ke správnému vývoji kostry, zubů a kloubů. 

Nenoste pamlsky po kapsách, ale pořiďte si kapsičku na pamlsky. Pamlskovník jednoduše připnete ke kalhotám, bundě nebo vodítku, a pamlsky pro psa tak budete mít vždy po ruce.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a my vám doporučíme vhodné pamlsky pro vašeho pejska.

 

Řazení podle názvu: up down
Počet: 12 24 36