Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Arpalit Neo spray 150ml - 1 ks - 164 Kč

Forma spreje je pro svou snadnou aplikaci vhodná především pro velká zvířata a jejich příbytky. Aplikační forma spreje poskytuje velmi jemné kapky, které jsou vhodné také pro hubení parazitů malých druhů živočichů, jako jsou myši nebo drobné druhy exotického ptactva.

Skladem: >10 ks

DPH: 21 %
Bonus klub: 1 bod

164 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Přípravky Arpalit® Neo používejte k běžnému ošetření srsti i k ochraně proti opakovanému napadení parazity. Nevhodné pro Kočky!!!

Při pravidelném ošetření přípravky Arpalit® Neo chráníte svého miláčka před napadením ektoparazity a před závažnými nemocemi přenášenými klíšťaty jako je lymská borelióza, ehrlichióza nebo babezióza při cestách do jižních zemí.

Trojí insekticidní účinek:

likvidační: zabíjí dospělé ektoparazity,

ovicidní: usmrcuje jejich vajíčka,

larvicidní: usmrcuje larvy ektoparazitů, čímž dochází k zabránění nástupu nové populace a dochází tím k zastavení vývojového řetězce.

ARPALIT Neo spray 150 ml: forma spreje je pro svou snadnou aplikaci vhodná především pro velká zvířata a jejich příbytky. Aplikační forma spreje poskytuje velmi jemné kapky, které jsou vhodné také pro hubení parazitů malých druhů živočichů, jako jsou myši nebo drobné druhy exotického ptactva.

«zobrazit více«