Hračka pěn. Guma Kruh Puller - Micro průměr 12,5 cm, 2 ks - 249 Kč

Hračka pěn. Guma Kruh Puller

Sleva pro registrované

Puller je unikátní plovoucí výcviková pomůcka pro trénink a zábavu.

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 21 %
Bonus klub: 2 body

249 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

 Puller je sada dvou kruhů, se kterými jednoduše a intenzivně procvičíte všechny svalové partie svého psa formou hry. Puller je vyroben z unikátního materiálu, který nepoškozuje zuby a dásně vašeho psa. Materiál umožní psovi lehce se zakousnout, aniž by byl narušen tvar a vlastnosti Pulleru. Puller není určen k samostatné hře nebo ke žvýkání, ale ke společné zábavě a výcviku!

Puller je vhodný pro všechny pejsky, od nejmenších plemen, jako jsou toy plemena, přes štěňata, bull plemena až po obří plemena a molossy, kteří mají ve sportu dokonce vlastní kategorii.

Hra a trénink s Puller je využitelný pro všechny majitele. S Pullerem zvládnou zacházet děti, protože jeho užití je jednoduché a bezpečné. Puller nabízí velké možnosti využití pro aktivní sportovce s výkonostními ambicemi pro intenzivní trénink a cílené posílení svalových partií psa např. u bull sportů nebo jako motivace při trénincích jiných sportů jako je obedience, frisbee, tanec se psem, agility a další. Starší majitelé, kteří nechtějí nechat svého čtyřnohého kámoše zahálet, jistě ocení jednoduchost Pulleru a využití dvou kruhů, které výrazně snižuje namáhavost cvičení pro majitele.

Puller je odolný!

Viditelné stopy po zubech patří k běžným vlastnostem Pulleru a nijak nesnižují jeho odolnost či trvanlivost. Puller po čase dokonce zcela ztratí svůj hladký povrch, což je naprosto přirozený projev materiálu a patří k užívání Pulleru.

«zobrazit více«