Royal Canin Veterinary Care Dog Adult Small - 2 kg - 299 Kč

Kompletní krmivo určené pro dospělé psy malých plemen s hmotností do 10kg, od 10 měsíců do 8 let věku s citlivostí ústní dutiny nebo citlivým trávením

Dostupnost: obvykle skladem

Běžná cena: 378 Kč
Ušetříte: 79 Kč

DPH: 15 %
Bonus klub: 2 body

299 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Kompletní krmivo určené pro dospělé psy malých plemen s hmotností do 10kg, od 10 měsíců do 8 let věku s citlivostí ústní dutiny nebo citlivým trávením.

Indikace:

  • Citlivé zuby a dásně
  • Citlivé trávení
  • Riziko vzniku oxalátových a struvitových kamenů
 

Efekt mechanického otěru suchých granulí o povrch zubů je zesílen přídavkem fosfátu sodného. Tato účinná látka váže vápník, čímž omezuje jeho koncentraci ve slinách v ústní dutině a nepřímo tak působí proti tvorbě a usazování zubního kamene. 

Kombinace vysoce stravitelných proteinů, dužiny čekanky obecné, rýže a rybího oleje zajišťuje maximální stravitelnosti.
Synergistické působení patentované směsi 4 vitaminů (kyseliny pantotenové, inositolu, niacinu a cholinu) a jedné aminokyseliny (histidin) k posílení efektivity kožní bariéry a k omezení iritace podporou syntézy ceramidů a potlačením transepidermálních ztrát vody. Použití patentovaného komplexu synergistických antioxidantů s vysokým obsahem vitamínu E, vitamínu C, taurinu a luteinu, k podpoře neutralizace volných radikálů. 
 
Složení:
Rýže, kukuřice, dehydratované drůbeží maso, pšeničká mouka, živočišné tuky, dehydratovaný vepřový protein, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, dužina z čekanky obecné, pšeničný lepek, sojový olej, rybí tuk, fruktooligosacharidy (FOS), polyfosfát sodný, taurin, extrakt z měsíčku (zdroj luteinu).
«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám