Specific CXD-XL Adult Large & Giant Breed - 12 kg - 1486 Kč

Specific CXD-XL Adult Large & Giant Breed

Doprava zdarma

Kompletní krmivo pro dospělé, zdravé psy velkých a obřích plemen

Skladem: >10 ks

DPH: 12 %
Bonus klub: 14 bodů

1486 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

SPECIFICTM Adult Large & Giant Breed je kompletní vyvážené krmivo pro dospělé psy velkých plemen (> 25 kg). Krmivo splňuje veškeré požadavky na výživu dospělých psů velkých plemen a přispívá k jejich zdraví.

Indikace

Kompletní krmivo pro dospělé, zdravé psy velkých a obřích plemen (> 25 kg), ve věku 1-6 let (velká plemena) a 1-5 let (obří plemena).

Vlastnosti a charakteristika krmiva

  • Kompletní, vyvážené krmivo s přiměřeným obsahem energie a vysoce stravitelnými složkami, odpovídající potřebám velkých a obřích plemen psů, které napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti a snižuje riziko vzniku obezity.
  • EPA a DHA jsou nenasycené omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže a srsti a v kombinaci s přiměřeným obsahem energie mají u velkých a obřích plemen psů příznivý vliv na zdraví kloubů.
  • Vysoce kvalitní a vysoce stravitelné složky zajišťují maximální využití živin krmiva a tím menší objem výkalů.
  • Obsahuje β 1,3/1,6 –glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.
  • Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství vody a má známý příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu. Toto krmivo obsahuje pečlivě vybrané vysoce stravitelné složky, proto vyhovuje citlivému trávicímu traktu velkých a obřích plemen psů.

Doplňující informace

  • Krmivo obsahuje přídavek L-karnitinu. L-karnitin přenáší mastné kyseliny do mitochondrií, stimuluje spalování tuků a chrání svalovou hmotu. V kombinaci se sníženým obsahem energie v krmivu napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti psa.
  • Velikost granulí je přizpůsobena velikosti psů velkých a obřích plemen tak, aby bylo stimulováno žvýkání, prodloužila se doba příjmu krmiva a předešlo se hltání potravy.
  • Pro březí a kojící feny velkých a obřích plemen je doporučeným krmivem SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed.
  • Pro psy velkých plemen, starší 6 let a psy obřích plemen, starší 5 let, je doporučeným krmivem SPECIFIC™ CGD-XL Senior Large & Giant Breed.

Složení:

pšenice, kukuřičný protein, mleté sušené ryby, vepřový tuk, řepné řízky (8 %), minerální látky, hydrolyzát živočišných proteinů, rybí olej, vitamíny a stopové prvky, sušená vejce, psyllium. Neobsahuje umělá barviva ani látky zvýrazňující chuť.

Doplňkové látky (na  1 kg): Nutriční doplňkové látky:

vitamín D3 1044 MJ, měď 10,2 mg (měďnatý chelát glycinu-hydrát), železo 108 mg (monohydrát síranu železnatého), zinek 129 mg (zinečnatý chelát glycinu-hydrát), mangan 7,4 mg (manganatý chelát glycinu-hydrát), selen 0,2 mg (selenomethionin), jód 2,0 mg (bezvodý jodičnan vápenatý), taurin 0,5 g, L-karnitin 300 mg, přírodní antioxidanty.

Analytické složky:

Metabolizovatelná energie 1534 kJ/100 g (367 kcal/100 g), hrubý protein 23,6 %, hrubé oleje a tuky 10,9 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubý popel 4,9 %, vápník 0,7 %, fosfor 0,62 %, omega-3 mastné kyseliny 0,62 %.

Denní krmná dávka:

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

«zobrazit více«