K-9 Feline Perfection - 3 kg - 360 Kč

K-9 Feline Perfection

Sleva pro registrované

Velmi chutné vysoce stravitelné kompletní suché krmivo vhodné pro kočky všech věkových kategorií.

Dostupnost: skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: 3 body

360 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

150 000 českých koček už léta zná kanadský Feline Perfection. Dopřejte ho i vaší kočce. Zaslouží si tradiční kvalitu z Kanady.

Velmi chutné vysoce stravitelné kompletní suché krmivo vhodné pro kočky všech věkových kategorií, od rostoucích koťat až k dospělým kočkám, včetně koček aktivních, březích či kojících. Speciálně přizpůsobeno potřebám koček, zejména kontrolovaným pH, přídavkem brusinek a sníženým obsahem hořčíku, snižuje riziko onemocnění některými z často se vyskytujících metabolických chorob koček (močové kameny).

Umožňuje dosáhnout optimální kondice a zdravé srsti s vysokou pružností a leskem. Krmivo je velmi chuťově přitažlivé, protože není vyrobeno z masokostních mouček, ale z naturální masové pasty z kuřat. Obsahuje kuřecí maso a droby, drůbeží maso, stabilizovaný drůbeží tuk, obilnou močku a lepek, obilné klíčky, minerály a vitamíny.

Krmivo poskytuje kompletní a vyváženou výživu dospělých koček v běžné zátěži. Množství krmiva se podává dle hmotnosti, temperamentu, věku a požadované tělesné kondice. Krmivo je kompletní a žádné dodatečné vitamíny nebo minerální přídavky nejsou zapotřebí. Kočka musí mít po celý den přístup k dostatečnému množství čerstvé vody.

 

Složení: moučka z kuřecího masa, mletá žlutá kukuřice, kukuřičná moučka, kuřecí tuk (stabilizovaný vitamínem E), mletá pšenice, rybí moučka, mleté ovesné křupky, kuřecí maso a produkty, kuřecí vývar, kyselina ortofosforečná, chlorid sodný, hydrogenfosforečnan vápenatý, kvasnice, brusinky, konopná moučka, cholinchlorid, kyselina sorbová, taurin, vitamíny: A, B1, B2, B6, B12, E, niacinamid, pantothenan vápenatý, kyselina listová, biotin, seleničitan sodný, síran železnatý heptahydrát, oxid manganatý, síran zinečnatý heptahydrát, síran mědnatý pentahydrát jodičnan vápenatý bezvodý

 

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 310 g/kg

Tuky 120 g/kg

Vláknina max. 16 g/kg

Vlhkost max. 10,0 %

Popeloviny max. 75 g/kg

Vápník 14 g/kg

Fosfor 10 g/kg

Měď 13 mg/kg

Zinek 100 mg/kg

Sodík 3 g/kg

Vitamín A 12000 mj/kg

Vitamín D3 1250 mj/kg

Vitamín E 100 mj/kg

Draslík 6 g/kg

Hořčík 1 g/kg

Železo 280 mg/kg

Mangan 19 mg/kg

Selen 0,1 mg/kg

Vitamín B1 (thiamin) 6 mg/kg

Vitamín B2 (riboflavin) 10 mg/kg

Vitamín B6 (pyridoxin) 5 mg/kg

 

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám