Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Dromy - ČR - Doporučujeme

Dopřejte svému pejskovi dlouhý, zdravý a spokojený život. Doplňujte jeho krmnou dávku špičkovými vitamínovými a minerálními přípravky PetVet. Firma PetVet si zakládá zejména na vysokém obsahu výběrových účinných látek s odborně zdokumentovanými účinky. Veškeré výrobky po zásluze patří ke špičce na českém trhu.

Předcházejte zubnímu kamenu a paradentóze s přípravkem s obsahem mořské řasy PetVet Ascokelp. Jejich imunitu podpoříte podáváním komplexních multivitaminů, jako je například PetVet Imunita. Chcete, by měl váš pes krásnou, hustou a lesklou srst? Přidávejte mu do krmiva lněný či konopný olej nebo olej z tresčích jater. Také psi krmeni metodou BARF potřebují ve své stravě doplňovat esenciální vitamíny a minerály. Ke krmné dávce proto pravidelně přimíchávejte bylinné doplňky Barf Herbal a Balancer Barf. Pokud váš pes trpí kožní alergií, sáhněte po unikátním přípravku PetVet DermaCare. V nabídce je i oblíbená tekutá kloubní výživa pro psy PetVet flex, která jako jediná na trhu obsahuje i nejsilnější přírodní antioxidant pro efektivnější potlačení zánětlivosti pohybového aparátu.

PetVet myslí na psy už od štěňátka. Přikrmujte štěňátka PetVet Instantní rýžovou kaši s kozím mlékem. U aktivních a starších psů podpoříte regeneraci svalů a pohybového aparátu PetVet Elektrolytem a PetVet Collagenem.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme vybrat vhodný vitamínový nebo minerální přípravek PetVet pro vašeho pejska.

 

Řazení podle názvu: up down ceny: up down váhy: up down
Počet: 12 24 36