Kaps. MACs Cat LOSOS, DRŮBEŽ a BYLINKY - 100 g - 36 Kč

Masová kapsička pro kočky – 96% pravého masa

Dostupnost: obvykle skladem

DPH: 15 %
Bonus klub: více informací

36 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Masová kapsička pro kočky – 96% pravého masa. Obsahuje drůbeží svalovinu (35%), losos (32%) doplněno drůbežími srdci, játry, žaludky, obohaceno brusinkami (2%) a bylinkami. 

Vhodné i pro mimořádně citlivou, vybíravou a mlsnou kočku nebo kočku s problematickým příjmem krmiva – při nemoci, vysílení, nechutenství, stáří, kojení, březosti. Pro dosažení maximální výstavní kondice i udržení zdraví do vysokého věku. 

Základní a kompletní krmivo, poskytuje kočce všechno potřebné k dosažení kvalitního zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC´s mohou být používány ve všech životních stadiích kočky, dodávají všechny potřebné živiny včetně taurinu, jsou obohaceny o minerální látky. Jsou přizpůsobené zejména potřebám chovných i sterilizovaných kastrovaných koček v domácím prostředí. Prevence chorob močových cest je samozřejmostí v každé MAC´s receptuře. 

Všechny kočičí konzervy a kapsičky MAC´s jsou Grain Free – bez obilí. Chovatel proto může bez obav vybírat chutě a měnit různé druhy MAC´s konzerv a kapsiček a tím různé maso podle chutě kočky.

Kočky upřednostňují více chutí v jedné dávce krmiva, proto konzervy MAC´s obsahují obvykle dva různé druhy masa v jedné dávce. Výsledkem je mimořádná chutnost a přitažlivost pro každou kočku. 

Konzervy a kapsičky MAC´s jsou také kdykoliv využitelné jako přídavek čistého masa k jakémukoliv krmivu, jako ochucení, obohacení, nebo přímo jako pamlsek a výchovný prostředek, pro ten nejlepší vztah mezi kočkou a jejím člověkem. 

Neobsahují „formed meat“, falešné maso z živočišných odpadů, neobsahují žádné škroby, želé a jiné plnící a slepující látky, žádné přidané cukry a sirupy. Bez náhražek, bez chemie.  Žádná přidávaná voda. Žádná konzervační, barvicí a ochucovací chemie, jen chuť přirozených kvalitních surovin – masa. 

Nefalšovaná masová kapsička, obsahuje 96% pravého masa. Poctivý německý výrobek, stejný pro německou i českou kočku. 

Složení: maso (min. 35% drůbeží) a živočišné vedlejší produkty (srdce, játra, žaludky, krky), ryby a rybí produkty (min. 32% losos), brusinky 2%, byliny 1%, minerální látky, taurin.

Analýza: hrubý protein 10,7%, oleje a tuky 6,0%, hrubá vláknina 0,5%, hrubý popel 2,2%, vlhkost 80%.

Nutriční doplňkové látky: vitamin A 3000 IE, vitamin D3 200 IE, vitamin E 30 mg/kg.

 

«zobrazit více«

Máte dotaz?

Rádi vám poradíme

Napište nám