Eminent Grain Free adult - 2 x 12 kg - 2449 Kč

Eminent Grain Free adult

Doprava zdarma

Eminent PLATINUM Adult je kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé psy malých a středních plemen.

Dostupnost: skladem

DPH: 12 %
Bonus klub: 24 bodů

2449 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Eminent PLATINUM Adult je kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé psy malých a středních plemen.

 

Pro zajištění vynikající kondice potřebují dospělí psi vyvážený příjem bílkovin. Jejich zdrojem je zde kvalitní rybí maso a lososový protein, který navíc dodává excelentní chutnost.

Jablka, karotka a celer pokrývají ideální příjem vitaminů. Semínka Chia zlepšují trávení a ostropestřec se stará o regeneraci jaterních buněk. V neposlední řadě krmivo přispívá k silnému a funkčnímu imunitnímu systému díky přídavku betaglukanů.

Krmivo má 83 % proteinů živočišného původu a 300 g sušených mořských ryb odpovídá 1,12 kg čerstvého masa v 1 kg krmiva.

 

Krmný návod: Doporučené krmné dávky jsou orientační a jsou uvedené v tabulce na obale. Granule podávejte suché nebo vlhčené vodou či vývarem. Psovi zajistěte neustálý přístup k čerstvé vodě. Po použití uzavřete obal a skladujte v suchu a chladu.

 

Složení: Sušené mořské ryby (27 %), brambory, lososový protein (10 %), hrách, batáty, drůbeží tuk, hydrolyzovaný rybí protein (3 %), jablka, lněné semínko, karotka, pastiňák, celer, sušená vejce, kokosový olej, ostropestřec, semínka Chia, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukany, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z kurkumy, glukosamin, chondroitin sulfát, rozmarýnový extrakt, MSM (methylsulfonylmethan), doplňkové látky
«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00